Are you over 18 and want to see adult content?
More Annotations
A complete backup of whipperberry.com
Are you over 18 and want to see adult content?
A complete backup of sarahreynolds.com
Are you over 18 and want to see adult content?
A complete backup of homedecormagz.com
Are you over 18 and want to see adult content?
A complete backup of teddintersmith.com
Are you over 18 and want to see adult content?
A complete backup of debtdiscipline.com
Are you over 18 and want to see adult content?
A complete backup of justtransition.org
Are you over 18 and want to see adult content?
Favourite Annotations
#1 Excel tutorial on the net - Excel Easy
Are you over 18 and want to see adult content?
Suomen Urheilupyörä - Suomen Urheilupyörä
Are you over 18 and want to see adult content?
RADIO WAREHOUSE - SINCE 1957 | Car Accessories Chennai
Are you over 18 and want to see adult content?
Создание сайтов в Финляндии, Веб студия в Хельсинки
Are you over 18 and want to see adult content?
Voton.cz autodíly - e-shop s náhradními díly z Českých Budějovic
Are you over 18 and want to see adult content?
Outfit Donna per ogni Look & Occasione | Bantoa
Are you over 18 and want to see adult content?
Text
9:16:39,53
ENDURO TRAILS
GENERAL CLASSIFICATION BESKIDY MTB TROPHY 2019 CLASSIC Place Open Place CAT CAT Nazwisko Imię Klub/Team STAGE 1 STAGE 2 STAGE 3 STAGE 4 TOTAL 1 1 M2 OLESZCZUK, Bartłomiej RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team 3:12:38,34 3:22:40,37 3:51:19,17 3:22:42,99 13:49:20,87 BESKIDY MTB TROPHY 2014 GENERAL CLASSIFICATION FOR … place open place cat. name team bib cat. country stage 1 pos. stage 2 pos. stage 3 pos. stage 4 pos. total time time dif. open time dif. in cat. 1 1 piasecki patryk jbg 2 team 323 m2 poland 02:54:40 (1) 03:58:51 (1) 03:21:04 (2) 03:38:58 (2) 13:53:33 0:00:00 0:00:00 GENERAL CLASSIFICATION BESKIDY MTB TROPHY 2019 CLASSIC Place CAT CAT Nazwisko Imię Klub/Team STAGE 1 STAGE 2 STAGE 3 STAGE 4 TOTAL 23 M2 DOMINIAK, Mateusz CLARIANT Cycling 5:28:28,15 5:40:19,01 6:08:41,42 5:57:19,29 23:14:47,87 TEAM MEN CLASSIC STAGE 3 SUMA Z TOTAL TIME TEAM NAME bikefever racingteam (men) denmark laursen bjØrn smedegaard 04:28:29 bechgaard tune 05:21:05 e. dalsgaard n. anders 06:58:07 bikefever racingteam (men) suma 16:47:41 aramzamzam mtb (men) austria ryazantsev ilya 05:23:56 russian federation okatyev egor 05:34:50 kornoukhov ivan06:53:32
MTB CHALLENGE 2016
pomiary czasu.pl team place name team country cat bib check point time total time avg diff in cat 1 smet mathias tnn meets wmtb belgium man 433(2) 01:52:24,99 04:07:26,05 21,87 00:00:00,00MTB CHALLENGE 2016
pomiary czasu.pl team place name team country cat bib check point time total time avg diff in cat 1 aagaard erik pronghorn racing denmark man 427(1) 00:55:22,95 02:49:12,15 18,33 00:00:00,00 POMIARY CZASU.PL MTB CHALLENGE 2016 pomiary czasu.pl place in cat name team country cat bib check point time total time avg speed diff. in cat 1 waŻny adam team tc poland solo m 334 02:40:53,66 04:33:31,23 15,00 00:00:00,00 2 kuČera jan kc slavia praha czech republic solo m 318 02:52:04,50 04:51:47,72 14,06 00:18:16,49 3 parfenov peter toksovo bike team russian federation solo m 325 02:52:26,51 04:56:48,55 13,83 00:23:17,33 POMIARY CZASU.PL MTB CHALLENGE 2016 pomiary czasu.pl place in cat name team country cat bib total time avg speed diff. in cat mtb challenge 2016 - prologue - half - results in category dnsmichaŁowski jarosŁaw krk poland solo m 323 dnsszynkiewicz janusz cyklo kwidzyn poland solo m 332 GENERAL CLASSIFICATION BESKIDY MTB TROPHY 2019 CLASSIC Place CAT CAT Nazwisko Imię Klub/Team STAGE 1 STAGE 2 STAGE 3 STAGE 4 TOTAL 1 K4 GALEWICZ, Katarzyna 0 4:31:31,27 4:45:08,269:16:39,53
ENDURO TRAILS
GENERAL CLASSIFICATION BESKIDY MTB TROPHY 2019 CLASSIC Place Open Place CAT CAT Nazwisko Imię Klub/Team STAGE 1 STAGE 2 STAGE 3 STAGE 4 TOTAL 1 1 M2 OLESZCZUK, Bartłomiej RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team 3:12:38,34 3:22:40,37 3:51:19,17 3:22:42,99 13:49:20,87 BESKIDY MTB TROPHY 2014 GENERAL CLASSIFICATION FOR … place open place cat. name team bib cat. country stage 1 pos. stage 2 pos. stage 3 pos. stage 4 pos. total time time dif. open time dif. in cat. 1 1 piasecki patryk jbg 2 team 323 m2 poland 02:54:40 (1) 03:58:51 (1) 03:21:04 (2) 03:38:58 (2) 13:53:33 0:00:00 0:00:00 GENERAL CLASSIFICATION BESKIDY MTB TROPHY 2019 CLASSIC Place CAT CAT Nazwisko Imię Klub/Team STAGE 1 STAGE 2 STAGE 3 STAGE 4 TOTAL 23 M2 DOMINIAK, Mateusz CLARIANT Cycling 5:28:28,15 5:40:19,01 6:08:41,42 5:57:19,29 23:14:47,87 TEAM MEN CLASSIC STAGE 3 SUMA Z TOTAL TIME TEAM NAME bikefever racingteam (men) denmark laursen bjØrn smedegaard 04:28:29 bechgaard tune 05:21:05 e. dalsgaard n. anders 06:58:07 bikefever racingteam (men) suma 16:47:41 aramzamzam mtb (men) austria ryazantsev ilya 05:23:56 russian federation okatyev egor 05:34:50 kornoukhov ivan06:53:32
MTB CHALLENGE 2016
pomiary czasu.pl team place name team country cat bib check point time total time avg diff in cat 1 smet mathias tnn meets wmtb belgium man 433(2) 01:52:24,99 04:07:26,05 21,87 00:00:00,00MTB CHALLENGE 2016
pomiary czasu.pl team place name team country cat bib check point time total time avg diff in cat 1 aagaard erik pronghorn racing denmark man 427(1) 00:55:22,95 02:49:12,15 18,33 00:00:00,00 POMIARY CZASU.PL MTB CHALLENGE 2016 pomiary czasu.pl place in cat name team country cat bib check point time total time avg speed diff. in cat 1 waŻny adam team tc poland solo m 334 02:40:53,66 04:33:31,23 15,00 00:00:00,00 2 kuČera jan kc slavia praha czech republic solo m 318 02:52:04,50 04:51:47,72 14,06 00:18:16,49 3 parfenov peter toksovo bike team russian federation solo m 325 02:52:26,51 04:56:48,55 13,83 00:23:17,33 POMIARY CZASU.PL MTB CHALLENGE 2016 pomiary czasu.pl place in cat name team country cat bib total time avg speed diff. in cat mtb challenge 2016 - prologue - half - results in category dnsmichaŁowski jarosŁaw krk poland solo m 323 dnsszynkiewicz janusz cyklo kwidzyn poland solo m 332MTB CHALLENGE
pomiary czasu.pl open m/w place in cat. name team country cat bib check point time total time avg speed open diff. 1 1 joerges benjamin germany solo m1 70 12:24:09,91 03:52:20,59 20,4 00:00:00,00 BESKIDY MTB TROPHY 2016 GENERAL OPEN CLASSIFICATION … place open place cat. name team cat. country bib stage 1 stage 2 stage 3 stage 4 total time time dif. open time dif. in cat. 1 1 kanĚra michal nilfisk-alto pro cycling m2 czech republic 279 03:21:58 04:03:06 03:39:18 04:22:50 15:27:12 0:00:00 0:00:00MTB CHALLENGE 2016
pomiary czasu.pl team place name team country cat bib check point time total time avg diff in cat 1 aagaard erik pronghorn racing denmark man 427(1) 00:55:22,95 02:49:12,15 18,33 00:00:00,00 BESKIDY MTB TROPHY 2015 GENERAL CLASSIFICATION FOR … place open place cat. name team cat. bib country stage 1 pos. stage 2 pos. stage 3 pos. stage 4 pos. total time time dif. open time dif. in cat. 1 1 thomas ben mountain trax - vauxhall - marathonmtb m2 326 united kingdom 03:06:53 (1) 04:20:30 (2) 03:33:20 (1) 03:53:33 (1) 14:54:16 0:00:00 0:00:00MTB CHALLENGE 2016
pomiary czasu.pl open m/w place in cat. name team country cat bib check point total time avg speed open diff. 1 1 waŻny adam team tc poland solo m 334 02:40:53,66 04:33:31,23 15,00 00:00:00,00 2 2 kuČera jan kc slavia praha czech republic solo m 318 02:52:04,50 04:51:47,72 14,06 00:18:16,49 3 3 parfenov peter toksovo bike team russian federation solo m 325 02:52:26,51 04:56:48,55 13,83 00:23MTB TROPHY 2016
wyniki-open place open place cat. name team name (man/mix team classification) team cat. country bib check point total time avg speed time difference 1 1 kanĚra michal nilfisk pro cycling (mix) nilfisk-alto pro cycling m2 czech republic 279 01:37:03,56 03:21:58,33 20,7 00:00:00,00 2 1 janowski bartosz romet racing team m3 poland 55 01:39:23,35 03:30:41,27 19,8 00:08:42,94MTB CHALLENGE 2016
pomiary czasu.pl pos open name team country cat bib check point total time avg open diff 1 henderieckx kris tnn meets wmtb belgium man 433(1) 00:43:03,45 02:21:41,16 20,62 00:00:00,00 POMIARY CZASU.PL MTB CHALLENGE 2016 pomiary czasu.pl place in cat name team country cat bib check point time total time avg speed diff. in cat 1 de bock robby kmc team belgium solo m1 620 00:50:33,24 02:40:42,32 19,30 00:00:00,00 POMIARY CZASU.PL MTB CHALLENGE 2016 pomiary czasu.pl open w/m place in cat. name team country cat bib total time avg speed open diff. mtb challenge 2016 - prologue - classic - open 63 48 kasiŃski grzegorz bap poland solo m1 575 02:08:50,95 16,95 00:26:29,59 64 16 vimba jĀnis valmieras velovienĪba latvia solo m2 672 02:09:02,97 16,92 00:26:41,61 65 49 grĘda konrad new age fitness skleprowerowy.pl poland solo m1 55402:09:16
MTB CHALLENGE 2016
pomiary czasu.pl pos open name team country cat bib total time avg open diff mtb challenge 2016 - prologue - classic - team - results open 35 van ramshorst arie team van ramshorst masters 100 netherlands masters 100 432(2) 02:45:55,27 13,16 01:03:14,25 GENERAL CLASSIFICATION BESKIDY MTB TROPHY 2019 CLASSIC Place Open Place CAT CAT Nazwisko Imię Klub/Team STAGE 1 STAGE 2 STAGE 3 STAGE 4 TOTAL 1 1 M2 OLESZCZUK, Bartłomiej RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team 3:12:38,34 3:22:40,37 3:51:19,17 3:22:42,99 13:49:20,87 GENERAL CLASSIFICATION BESKIDY MTB TROPHY 2019 CLASSIC Place CAT CAT Nazwisko Imię Klub/Team STAGE 1 STAGE 2 STAGE 3 STAGE 4 TOTAL 23 M2 DOMINIAK, Mateusz CLARIANT Cycling 5:28:28,15 5:40:19,01 6:08:41,42 5:57:19,29 23:14:47,87MTB CHALLENGE
pomiary czasu.pl open m/w place in cat. name team country cat bib check point time total time avg speed open diff. 1 1 joerges benjamin germany solo m1 70 12:24:09,91 03:52:20,59 20,4 00:00:00,00 GENERAL CLASSIFICATION BESKIDY MTB TROPHY 2019 CLASSIC Place CAT CAT Nazwisko Imię Klub/Team STAGE 1 STAGE 2 STAGE 3 STAGE 4 TOTAL 1 K4 GALEWICZ, Katarzyna 0 4:31:31,27 4:45:08,269:16:39,53
TEAM CLASSIC MEN
PLACE TEAM NAME STAGE 3 STAGE 4 TOTAL TIME 1 Hawaii Express -EBIKE_CLASIC-MEN 13:05:48 13:05:48 2 Volkswagen-Veloprofs.lv_CLASIC-MEN 13:05:58 13:05:58 BESKIDY MTB TROPHY 2014 GENERAL CLASSIFICATION FOR … place open place cat. name team bib cat. country stage 1 pos. stage 2 pos. stage 3 pos. stage 4 pos. total time time dif. open time dif. in cat. 1 1 piasecki patryk jbg 2 team 323 m2 poland 02:54:40 (1) 03:58:51 (1) 03:21:04 (2) 03:38:58 (2) 13:53:33 0:00:00 0:00:00 BESKIDY MTB TROPHY 2016 GENERAL OPEN CLASSIFICATION … place open place cat. name team cat. country bib stage 1 stage 2 stage 3 stage 4 total time time dif. open time dif. in cat. 1 1 kanĚra michal nilfisk-alto pro cycling m2 czech republic 279 03:21:58 04:03:06 03:39:18 04:22:50 15:27:12 0:00:00 0:00:00MTB CHALLENGE
pomiary czasu.pl open m/w place in cat. name team country cat bib check point time total time avg speed open diff. 1 1 stark benjamin germany solo m1 210 10:56:59,88 02:39:05,86 16,6 00:00:00,00 POMIARY CZASU.PL SUDETY MTB CHALLENGE GENERAL pomiary czasu.pl pos in cat. name team country cat bib prologu e pos stage 1 pos stage 2 pos stage 3 pos stage 4 pos stage 5 pos total timediff in cat
POMIARY CZASU.PL MTB CHALLENGE pomiary czasu.pl place in cat name team country cat bib check point time total time avg speed diff. in cat 1 janowski bartosz romet mtb team poland solo m1 66 12:00:40,86 03:20:30,14 19,6 00:00:00,00 GENERAL CLASSIFICATION BESKIDY MTB TROPHY 2019 CLASSIC Place Open Place CAT CAT Nazwisko Imię Klub/Team STAGE 1 STAGE 2 STAGE 3 STAGE 4 TOTAL 1 1 M2 OLESZCZUK, Bartłomiej RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team 3:12:38,34 3:22:40,37 3:51:19,17 3:22:42,99 13:49:20,87 GENERAL CLASSIFICATION BESKIDY MTB TROPHY 2019 CLASSIC Place CAT CAT Nazwisko Imię Klub/Team STAGE 1 STAGE 2 STAGE 3 STAGE 4 TOTAL 23 M2 DOMINIAK, Mateusz CLARIANT Cycling 5:28:28,15 5:40:19,01 6:08:41,42 5:57:19,29 23:14:47,87MTB CHALLENGE
pomiary czasu.pl open m/w place in cat. name team country cat bib check point time total time avg speed open diff. 1 1 joerges benjamin germany solo m1 70 12:24:09,91 03:52:20,59 20,4 00:00:00,00 GENERAL CLASSIFICATION BESKIDY MTB TROPHY 2019 CLASSIC Place CAT CAT Nazwisko Imię Klub/Team STAGE 1 STAGE 2 STAGE 3 STAGE 4 TOTAL 1 K4 GALEWICZ, Katarzyna 0 4:31:31,27 4:45:08,269:16:39,53
TEAM CLASSIC MEN
PLACE TEAM NAME STAGE 3 STAGE 4 TOTAL TIME 1 Hawaii Express -EBIKE_CLASIC-MEN 13:05:48 13:05:48 2 Volkswagen-Veloprofs.lv_CLASIC-MEN 13:05:58 13:05:58 BESKIDY MTB TROPHY 2014 GENERAL CLASSIFICATION FOR … place open place cat. name team bib cat. country stage 1 pos. stage 2 pos. stage 3 pos. stage 4 pos. total time time dif. open time dif. in cat. 1 1 piasecki patryk jbg 2 team 323 m2 poland 02:54:40 (1) 03:58:51 (1) 03:21:04 (2) 03:38:58 (2) 13:53:33 0:00:00 0:00:00 BESKIDY MTB TROPHY 2016 GENERAL OPEN CLASSIFICATION … place open place cat. name team cat. country bib stage 1 stage 2 stage 3 stage 4 total time time dif. open time dif. in cat. 1 1 kanĚra michal nilfisk-alto pro cycling m2 czech republic 279 03:21:58 04:03:06 03:39:18 04:22:50 15:27:12 0:00:00 0:00:00MTB CHALLENGE
pomiary czasu.pl open m/w place in cat. name team country cat bib check point time total time avg speed open diff. 1 1 stark benjamin germany solo m1 210 10:56:59,88 02:39:05,86 16,6 00:00:00,00 POMIARY CZASU.PL SUDETY MTB CHALLENGE GENERAL pomiary czasu.pl pos in cat. name team country cat bib prologu e pos stage 1 pos stage 2 pos stage 3 pos stage 4 pos stage 5 pos total timediff in cat
POMIARY CZASU.PL MTB CHALLENGE pomiary czasu.pl place in cat name team country cat bib check point time total time avg speed diff. in cat 1 janowski bartosz romet mtb team poland solo m1 66 12:00:40,86 03:20:30,14 19,6 00:00:00,00 GENERAL CLASSIFICATION BESKIDY MTB TROPHY 2019 CLASSIC Place CAT CAT Nazwisko Imię Klub/Team STAGE 1 STAGE 2 STAGE 3 STAGE 4 TOTAL 1 K4 GALEWICZ, Katarzyna 0 4:31:31,27 4:45:08,269:16:39,53
TEAM CLASSIC MEN
PLACE TEAM NAME STAGE 3 STAGE 4 TOTAL TIME 1 Hawaii Express -EBIKE_CLASIC-MEN 13:05:48 13:05:48 2 Volkswagen-Veloprofs.lv_CLASIC-MEN 13:05:58 13:05:58 POMIARY CZASU.PL MTB CHALLENGE pomiary czasu.pl place in cat name team country cat bib check point time total time avg speed diff. in cat 1 janowski bartosz romet mtb team poland solo m1 66 12:00:40,86 03:20:30,14 19,6 00:00:00,00MTB TROPHY 2016
wyniki-open place open place cat. name team name (man/mix team classification) team cat. country bib check point 1 check point 1 total time avg speed time differenceMTB CHALLENGE 2016
pomiary czasu.pl team place name team country cat bib check point time total time avg diff in cat 1 aagaard erik pronghorn racing denmark man 427(1) 00:55:22,95 02:49:12,15 18,33 00:00:00,00MTB CHALLENGE 2016
pomiary czasu.pl team place name team country cat bib check point time total time avg diff in cat 1 smet mathias tnn meets wmtb belgium man 433(2) 01:52:24,99 04:07:26,05 21,87 00:00:00,00MTB CHALLENGE 2016
pomiary czasu.pl open w/m place in cat. name team country cat bib check point total time avg speed open diff. 1 1 poroŚ dariusz mtb votum orbea team wrocŁaw poland solo m1 624 00:42:59,24 02:18:54,80 21,03 00:00:00,00 2 2 langer steffen mad east callenge germany solo m1 583 00:43:49,49 02:19:05,27 21,01 00:00:10,47 CLASSIC BESKIDY MTB TROPHY 2019 STAGE 3 22.06.2019 Wyniki - TimeGo POMIARY CZASU.PL SUDETY MTB CHALLENGE 2015 GENERAL pomiary czasu.pl pos in cat. name team country cat bib prologue stage 1 stage 2 stage 3 stage 4 stage 5 stage 6 total time diff in cat general classification - solo - distance full 48 bŁaszczyk bartosz mitsubishi materials mtb team poland solo m1 513 00:43:53 03:51:30 POMIARY CZASU.PL MTB CHALLENGE 2016 pomiary czasu.pl place in cat name team country cat bib check point time total time avg speed diff. in cat 1 poroŚ dariusz mtb votum orbea team wrocŁaw poland solo m1 624 02:10:23,87 03:42:37,25 18,44 00:00:00,00 2 de bock robby kmc team belgium solo m1 620 02:10:17,01 03:44:52,47 18,25 00:02:15,22 GENERAL CLASSIFICATION BESKIDY MTB TROPHY 2019 CLASSIC Place Open Place CAT CAT Nazwisko Imię Klub/Team STAGE 1 STAGE 2 STAGE 3 STAGE 4 TOTAL 1 1 M2 OLESZCZUK, Bartłomiej RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team 3:12:38,34 3:22:40,37 3:51:19,17 3:22:42,99 13:49:20,87 GENERAL CLASSIFICATION BESKIDY MTB TROPHY 2019 CLASSIC Place CAT CAT Nazwisko Imię Klub/Team STAGE 1 STAGE 2 STAGE 3 STAGE 4 TOTAL 23 M2 DOMINIAK, Mateusz CLARIANT Cycling 5:28:28,15 5:40:19,01 6:08:41,42 5:57:19,29 23:14:47,87MTB CHALLENGE
pomiary czasu.pl open m/w place in cat. name team country cat bib check point time total time avg speed open diff. 1 1 joerges benjamin germany solo m1 70 12:24:09,91 03:52:20,59 20,4 00:00:00,00 GENERAL CLASSIFICATION BESKIDY MTB TROPHY 2019 CLASSIC Place CAT CAT Nazwisko Imię Klub/Team STAGE 1 STAGE 2 STAGE 3 STAGE 4 TOTAL 1 K4 GALEWICZ, Katarzyna 0 4:31:31,27 4:45:08,269:16:39,53
TEAM CLASSIC MEN
PLACE TEAM NAME STAGE 3 STAGE 4 TOTAL TIME 1 Hawaii Express -EBIKE_CLASIC-MEN 13:05:48 13:05:48 2 Volkswagen-Veloprofs.lv_CLASIC-MEN 13:05:58 13:05:58 BESKIDY MTB TROPHY 2014 GENERAL CLASSIFICATION FOR … place open place cat. name team bib cat. country stage 1 pos. stage 2 pos. stage 3 pos. stage 4 pos. total time time dif. open time dif. in cat. 1 1 piasecki patryk jbg 2 team 323 m2 poland 02:54:40 (1) 03:58:51 (1) 03:21:04 (2) 03:38:58 (2) 13:53:33 0:00:00 0:00:00 BESKIDY MTB TROPHY 2016 GENERAL OPEN CLASSIFICATION … place open place cat. name team cat. country bib stage 1 stage 2 stage 3 stage 4 total time time dif. open time dif. in cat. 1 1 kanĚra michal nilfisk-alto pro cycling m2 czech republic 279 03:21:58 04:03:06 03:39:18 04:22:50 15:27:12 0:00:00 0:00:00MTB CHALLENGE
pomiary czasu.pl open m/w place in cat. name team country cat bib check point time total time avg speed open diff. 1 1 stark benjamin germany solo m1 210 10:56:59,88 02:39:05,86 16,6 00:00:00,00 POMIARY CZASU.PL SUDETY MTB CHALLENGE GENERAL pomiary czasu.pl pos in cat. name team country cat bib prologu e pos stage 1 pos stage 2 pos stage 3 pos stage 4 pos stage 5 pos total timediff in cat
POMIARY CZASU.PL MTB CHALLENGE pomiary czasu.pl place in cat name team country cat bib check point time total time avg speed diff. in cat 1 janowski bartosz romet mtb team poland solo m1 66 12:00:40,86 03:20:30,14 19,6 00:00:00,00 GENERAL CLASSIFICATION BESKIDY MTB TROPHY 2019 CLASSIC Place Open Place CAT CAT Nazwisko Imię Klub/Team STAGE 1 STAGE 2 STAGE 3 STAGE 4 TOTAL 1 1 M2 OLESZCZUK, Bartłomiej RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team 3:12:38,34 3:22:40,37 3:51:19,17 3:22:42,99 13:49:20,87 GENERAL CLASSIFICATION BESKIDY MTB TROPHY 2019 CLASSIC Place CAT CAT Nazwisko Imię Klub/Team STAGE 1 STAGE 2 STAGE 3 STAGE 4 TOTAL 23 M2 DOMINIAK, Mateusz CLARIANT Cycling 5:28:28,15 5:40:19,01 6:08:41,42 5:57:19,29 23:14:47,87MTB CHALLENGE
pomiary czasu.pl open m/w place in cat. name team country cat bib check point time total time avg speed open diff. 1 1 joerges benjamin germany solo m1 70 12:24:09,91 03:52:20,59 20,4 00:00:00,00 GENERAL CLASSIFICATION BESKIDY MTB TROPHY 2019 CLASSIC Place CAT CAT Nazwisko Imię Klub/Team STAGE 1 STAGE 2 STAGE 3 STAGE 4 TOTAL 1 K4 GALEWICZ, Katarzyna 0 4:31:31,27 4:45:08,269:16:39,53
TEAM CLASSIC MEN
PLACE TEAM NAME STAGE 3 STAGE 4 TOTAL TIME 1 Hawaii Express -EBIKE_CLASIC-MEN 13:05:48 13:05:48 2 Volkswagen-Veloprofs.lv_CLASIC-MEN 13:05:58 13:05:58 BESKIDY MTB TROPHY 2014 GENERAL CLASSIFICATION FOR … place open place cat. name team bib cat. country stage 1 pos. stage 2 pos. stage 3 pos. stage 4 pos. total time time dif. open time dif. in cat. 1 1 piasecki patryk jbg 2 team 323 m2 poland 02:54:40 (1) 03:58:51 (1) 03:21:04 (2) 03:38:58 (2) 13:53:33 0:00:00 0:00:00 BESKIDY MTB TROPHY 2016 GENERAL OPEN CLASSIFICATION … place open place cat. name team cat. country bib stage 1 stage 2 stage 3 stage 4 total time time dif. open time dif. in cat. 1 1 kanĚra michal nilfisk-alto pro cycling m2 czech republic 279 03:21:58 04:03:06 03:39:18 04:22:50 15:27:12 0:00:00 0:00:00MTB CHALLENGE
pomiary czasu.pl open m/w place in cat. name team country cat bib check point time total time avg speed open diff. 1 1 stark benjamin germany solo m1 210 10:56:59,88 02:39:05,86 16,6 00:00:00,00 POMIARY CZASU.PL SUDETY MTB CHALLENGE GENERAL pomiary czasu.pl pos in cat. name team country cat bib prologu e pos stage 1 pos stage 2 pos stage 3 pos stage 4 pos stage 5 pos total timediff in cat
POMIARY CZASU.PL MTB CHALLENGE pomiary czasu.pl place in cat name team country cat bib check point time total time avg speed diff. in cat 1 janowski bartosz romet mtb team poland solo m1 66 12:00:40,86 03:20:30,14 19,6 00:00:00,00 POMIARY CZASU.PL MTB CHALLENGE pomiary czasu.pl place in cat name team country cat bib check point time total time avg speed diff. in cat 1 janowski bartosz romet mtb team poland solo m1 66 12:00:40,86 03:20:30,14 19,6 00:00:00,00 GENERAL CLASSIFICATION BESKIDY MTB TROPHY 2019 CLASSIC Place CAT CAT Nazwisko Imię Klub/Team STAGE 1 STAGE 2 STAGE 3 STAGE 4 TOTAL 1 K4 GALEWICZ, Katarzyna 0 4:31:31,27 4:45:08,269:16:39,53
TEAM CLASSIC MEN
PLACE TEAM NAME STAGE 3 STAGE 4 TOTAL TIME 1 Hawaii Express -EBIKE_CLASIC-MEN 13:05:48 13:05:48 2 Volkswagen-Veloprofs.lv_CLASIC-MEN 13:05:58 13:05:58MTB CHALLENGE 2016
pomiary czasu.pl team place name team country cat bib check point time total time avg diff in cat 1 aagaard erik pronghorn racing denmark man 427(1) 00:55:22,95 02:49:12,15 18,33 00:00:00,00MTB TROPHY 2016
wyniki-open place open place cat. name team name (man/mix team classification) team cat. country bib check point 1 check point 1 total time avg speed time differenceMTB CHALLENGE 2016
pomiary czasu.pl team place name team country cat bib check point time total time avg diff in cat 1 smet mathias tnn meets wmtb belgium man 433(2) 01:52:24,99 04:07:26,05 21,87 00:00:00,00 POMIARY CZASU.PL MTB CHALLENGE 2016 pomiary czasu.pl place in cat name team country cat bib check point time total time avg speed diff. in cat 1 poroŚ dariusz mtb votum orbea team wrocŁaw poland solo m1 624 02:10:23,87 03:42:37,25 18,44 00:00:00,00 2 de bock robby kmc team belgium solo m1 620 02:10:17,01 03:44:52,47 18,25 00:02:15,22MTB CHALLENGE 2016
pomiary czasu.pl open w/m place in cat. name team country cat bib check point total time avg speed open diff. 1 1 poroŚ dariusz mtb votum orbea team wrocŁaw poland solo m1 624 00:42:59,24 02:18:54,80 21,03 00:00:00,00 2 2 langer steffen mad east callenge germany solo m1 583 00:43:49,49 02:19:05,27 21,01 00:00:10,47 POMIARY CZASU.PL SUDETY MTB CHALLENGE 2015 GENERAL pomiary czasu.pl pos in cat. name team country cat bib prologue stage 1 stage 2 stage 3 stage 4 stage 5 stage 6 total time diff in cat general classification - solo - distance full 48 bŁaszczyk bartosz mitsubishi materials mtb team poland solo m1 513 00:43:53 03:51:30 CLASSIC BESKIDY MTB TROPHY 2019 STAGE 3 22.06.2019 Wyniki - TimeGo BESKIDY MTB TROPHY 2016 GENERAL OPEN CLASSIFICATION … place open place cat. name team cat. country bib stage 1 stage 2 stage 3 stage 4 total time time dif. open time dif. in cat. 1 1 kanĚra michal nilfisk-alto pro cycling m2 czech republic 279 03:21:58 04:03:06 03:39:18 04:22:50 15:27:12 0:00:00 0:00:00 BESKIDY MTB TROPHY 2014 GENERAL CLASSIFICATION FOR … place open place cat. name team bib cat. country stage 1 pos. stage 2 pos. stage 3 pos. stage 4 pos. total time time dif. open time dif. in cat. 1 1 piasecki patryk jbg 2 team 323 m2 poland 02:54:40 (1) 03:58:51 (1) 03:21:04 (2) 03:38:58 (2) 13:53:33 0:00:00 0:00:00 GENERAL CLASSIFICATION BESKIDY MTB TROPHY 2019 CLASSIC Place CAT CAT Nazwisko Imię Klub/Team STAGE 1 STAGE 2 STAGE 3 STAGE 4 TOTAL 1 K4 GALEWICZ, Katarzyna 0 4:31:31,27 4:45:08,269:16:39,53
BESKIDY MTB TROPHY 2015 GENERAL CLASSIFICATION FOR … place open place cat. name team cat. bib country stage 1 pos. stage 2 pos. stage 3 pos. stage 4 pos. total time time dif. open time dif. in cat. 1 1 thomas ben mountain trax - vauxhall - marathonmtb m2 326 united kingdom 03:06:53 (1) 04:20:30 (2) 03:33:20 (1) 03:53:33 (1) 14:54:16 0:00:00 0:00:00 GENERAL CLASSIFICATION BESKIDY MTB TROPHY 2019 CLASSIC Place CAT CAT Nazwisko Imię Klub/Team STAGE 1 STAGE 2 STAGE 3 STAGE 4 TOTAL 23 M2 DOMINIAK, Mateusz CLARIANT Cycling 5:28:28,15 5:40:19,01 6:08:41,42 5:57:19,29 23:14:47,87TEAM CLASSIC MEN
PLACE TEAM NAME STAGE 3 STAGE 4 TOTAL TIME 1 Hawaii Express -EBIKE_CLASIC-MEN 13:05:48 13:05:48 2 Volkswagen-Veloprofs.lv_CLASIC-MEN 13:05:58 13:05:58 GENERAL CLASSIFICATION BESKIDY MTB TROPHY 2019 CLASSIC Place Open Place CAT CAT Nazwisko Imię Klub/Team STAGE 1 STAGE 2 STAGE 3 STAGE 4 TOTAL 1 1 M2 OLESZCZUK, Bartłomiej RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team 3:12:38,34 3:22:40,37 3:51:19,17 3:22:42,99 13:49:20,87MTB TROPHY 2016
wyniki-open place open place cat. name team name (man/mix team classification) team cat. country bib check point 1 check point 1 total time avg speed time differenceMTB CHALLENGE 2016
pomiary czasu.pl open w/m place in cat. name team country cat bib check point total time avg speed open diff. 1 1 de bock robby kmc team belgium solo m1 620 00:50:33,24 02:40:42,32 19,30 00:00:00,00 POMIARY CZASU.PL MTB CHALLENGE 2016 pomiary czasu.pl place in cat name team country cat bib check point time total time avg speed diff. in cat 1 de bock robby kmc team belgium solo m1 620 00:50:33,24 02:40:42,32 19,30 00:00:00,00 BESKIDY MTB TROPHY 2016 GENERAL OPEN CLASSIFICATION … place open place cat. name team cat. country bib stage 1 stage 2 stage 3 stage 4 total time time dif. open time dif. in cat. 1 1 kanĚra michal nilfisk-alto pro cycling m2 czech republic 279 03:21:58 04:03:06 03:39:18 04:22:50 15:27:12 0:00:00 0:00:00 BESKIDY MTB TROPHY 2014 GENERAL CLASSIFICATION FOR … place open place cat. name team bib cat. country stage 1 pos. stage 2 pos. stage 3 pos. stage 4 pos. total time time dif. open time dif. in cat. 1 1 piasecki patryk jbg 2 team 323 m2 poland 02:54:40 (1) 03:58:51 (1) 03:21:04 (2) 03:38:58 (2) 13:53:33 0:00:00 0:00:00 GENERAL CLASSIFICATION BESKIDY MTB TROPHY 2019 CLASSIC Place CAT CAT Nazwisko Imię Klub/Team STAGE 1 STAGE 2 STAGE 3 STAGE 4 TOTAL 1 K4 GALEWICZ, Katarzyna 0 4:31:31,27 4:45:08,269:16:39,53
BESKIDY MTB TROPHY 2015 GENERAL CLASSIFICATION FOR … place open place cat. name team cat. bib country stage 1 pos. stage 2 pos. stage 3 pos. stage 4 pos. total time time dif. open time dif. in cat. 1 1 thomas ben mountain trax - vauxhall - marathonmtb m2 326 united kingdom 03:06:53 (1) 04:20:30 (2) 03:33:20 (1) 03:53:33 (1) 14:54:16 0:00:00 0:00:00 GENERAL CLASSIFICATION BESKIDY MTB TROPHY 2019 CLASSIC Place CAT CAT Nazwisko Imię Klub/Team STAGE 1 STAGE 2 STAGE 3 STAGE 4 TOTAL 23 M2 DOMINIAK, Mateusz CLARIANT Cycling 5:28:28,15 5:40:19,01 6:08:41,42 5:57:19,29 23:14:47,87TEAM CLASSIC MEN
PLACE TEAM NAME STAGE 3 STAGE 4 TOTAL TIME 1 Hawaii Express -EBIKE_CLASIC-MEN 13:05:48 13:05:48 2 Volkswagen-Veloprofs.lv_CLASIC-MEN 13:05:58 13:05:58 GENERAL CLASSIFICATION BESKIDY MTB TROPHY 2019 CLASSIC Place Open Place CAT CAT Nazwisko Imię Klub/Team STAGE 1 STAGE 2 STAGE 3 STAGE 4 TOTAL 1 1 M2 OLESZCZUK, Bartłomiej RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team 3:12:38,34 3:22:40,37 3:51:19,17 3:22:42,99 13:49:20,87MTB TROPHY 2016
wyniki-open place open place cat. name team name (man/mix team classification) team cat. country bib check point 1 check point 1 total time avg speed time differenceMTB CHALLENGE 2016
pomiary czasu.pl open w/m place in cat. name team country cat bib check point total time avg speed open diff. 1 1 de bock robby kmc team belgium solo m1 620 00:50:33,24 02:40:42,32 19,30 00:00:00,00 POMIARY CZASU.PL MTB CHALLENGE 2016 pomiary czasu.pl place in cat name team country cat bib check point time total time avg speed diff. in cat 1 de bock robby kmc team belgium solo m1 620 00:50:33,24 02:40:42,32 19,30 00:00:00,00MTB CHALLENGE 2016
pomiary czasu.pl open w/m place in cat. name team country cat bib check point total time avg speed open diff. 1 1 poroŚ dariusz mtb votum orbea team wrocŁaw poland solo m1 624 00:42:59,24 02:18:54,80 21,03 00:00:00,00 2 2 langer steffen mad east callenge germany solo m1 583 00:43:49,49 02:19:05,27 21,01 00:00:10,47MTB CHALLENGE 2016
pomiary czasu.pl open w/m place in cat. name team country cat bib check point total time avg speed open diff. 1 1 de bock robby kmc team belgium solo m1 620 00:50:33,24 02:40:42,32 19,30 00:00:00,00TEAM CLASSIC MEN
PLACE TEAM NAME STAGE 3 STAGE 4 TOTAL TIME 1 Hawaii Express -EBIKE_CLASIC-MEN 13:05:48 13:05:48 2 Volkswagen-Veloprofs.lv_CLASIC-MEN 13:05:58 13:05:58MTB CHALLENGE 2016
pomiary czasu.pl team place name team country cat bib check point time total time avg diff in cat 1 aagaard erik pronghorn racing denmark man 427(1) 00:55:22,95 02:49:12,15 18,33 00:00:00,00MTB CHALLENGE 2016
pomiary czasu.pl pos open name team country cat bib check point total time avg open diff 1 henderieckx kris tnn meets wmtb belgium man 433(1) 00:43:03,45 02:21:41,16 20,62 00:00:00,00 POMIARY CZASU.PL MTB CHALLENGE 2016 pomiary czasu.pl place in cat name team country cat bib check point time total time avg speed diff. in cat 1 langer steffen mad east callenge germany solo m1 583 01:52:25,74 04:04:03,12 22,18 00:00:00,00MTB CHALLENGE 2016
pomiary czasu.pl pos open name team country cat bib total time avg open diff mtb challenge 2016 - prologue - classic - team - results open 35 van ramshorst arie team van ramshorst masters 100 netherlands masters 100 432(2) 02:45:55,27 13,16 01:03:14,25MTB CHALLENGE 2016
pomiary czasu.pl pos open name team country cat bib check point total time avg open diff 1 smet mathias tnn meets wmtb belgium man 433(2) 01:52:24,99 04:07:26,05 21,87 00:00:00,00 POMIARY CZASU.PL MTB CHALLENGE 2016 pomiary czasu.pl place in cat name team country cat bib check point time total time avg speed diff. in cat 1 de bock robby kmc team belgium solo m1 620 00:50:33,24 02:40:42,32 19,30 00:00:00,00POMIARY CZASU
Tutaj znajdziecie wyniki i klasyfikacje Beskidy MTB Trophy 2015. Here you can find results of MTB Trophy 2015. General Classification - Classic distance after 4 stage BESKIDY MTB TROPHY 2016 GENERAL OPEN CLASSIFICATION … place open place cat. name team cat. country bib stage 1 stage 2 stage 3 stage 4 total time time dif. open time dif. in cat. 1 1 kanĚra michal nilfisk-alto pro cycling m2 czech republic 279 03:21:58 04:03:06 03:39:18 04:22:50 15:27:12 0:00:00 0:00:00 BESKIDY MTB TROPHY 2014 GENERAL CLASSIFICATION FOR … place open place cat. name team bib cat. country stage 1 pos. stage 2 pos. stage 3 pos. stage 4 pos. total time time dif. open time dif. in cat. 1 1 piasecki patryk jbg 2 team 323 m2 poland 02:54:40 (1) 03:58:51 (1) 03:21:04 (2) 03:38:58 (2) 13:53:33 0:00:00 0:00:00 GENERAL CLASSIFICATION BESKIDY MTB TROPHY 2019 CLASSIC Place CAT CAT Nazwisko Imię Klub/Team STAGE 1 STAGE 2 STAGE 3 STAGE 4 TOTAL 1 K4 GALEWICZ, Katarzyna 0 4:31:31,27 4:45:08,269:16:39,53
BESKIDY MTB TROPHY 2015 GENERAL CLASSIFICATION FOR … place open place cat. name team cat. bib country stage 1 pos. stage 2 pos. stage 3 pos. stage 4 pos. total time time dif. open time dif. in cat. 1 1 thomas ben mountain trax - vauxhall - marathonmtb m2 326 united kingdom 03:06:53 (1) 04:20:30 (2) 03:33:20 (1) 03:53:33 (1) 14:54:16 0:00:00 0:00:00 GENERAL CLASSIFICATION BESKIDY MTB TROPHY 2019 CLASSIC Place CAT CAT Nazwisko Imię Klub/Team STAGE 1 STAGE 2 STAGE 3 STAGE 4 TOTAL 23 M2 DOMINIAK, Mateusz CLARIANT Cycling 5:28:28,15 5:40:19,01 6:08:41,42 5:57:19,29 23:14:47,87TEAM CLASSIC MEN
PLACE TEAM NAME STAGE 3 STAGE 4 TOTAL TIME 1 Hawaii Express -EBIKE_CLASIC-MEN 13:05:48 13:05:48 2 Volkswagen-Veloprofs.lv_CLASIC-MEN 13:05:58 13:05:58 GENERAL CLASSIFICATION BESKIDY MTB TROPHY 2019 CLASSIC Place Open Place CAT CAT Nazwisko Imię Klub/Team STAGE 1 STAGE 2 STAGE 3 STAGE 4 TOTAL 1 1 M2 OLESZCZUK, Bartłomiej RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team 3:12:38,34 3:22:40,37 3:51:19,17 3:22:42,99 13:49:20,87MTB TROPHY 2016
wyniki-open place open place cat. name team name (man/mix team classification) team cat. country bib check point 1 check point 1 total time avg speed time differenceMTB CHALLENGE 2016
pomiary czasu.pl open w/m place in cat. name team country cat bib check point total time avg speed open diff. 1 1 de bock robby kmc team belgium solo m1 620 00:50:33,24 02:40:42,32 19,30 00:00:00,00 POMIARY CZASU.PL MTB CHALLENGE 2016 pomiary czasu.pl place in cat name team country cat bib check point time total time avg speed diff. in cat 1 de bock robby kmc team belgium solo m1 620 00:50:33,24 02:40:42,32 19,30 00:00:00,00 BESKIDY MTB TROPHY 2016 GENERAL OPEN CLASSIFICATION … place open place cat. name team cat. country bib stage 1 stage 2 stage 3 stage 4 total time time dif. open time dif. in cat. 1 1 kanĚra michal nilfisk-alto pro cycling m2 czech republic 279 03:21:58 04:03:06 03:39:18 04:22:50 15:27:12 0:00:00 0:00:00 BESKIDY MTB TROPHY 2014 GENERAL CLASSIFICATION FOR … place open place cat. name team bib cat. country stage 1 pos. stage 2 pos. stage 3 pos. stage 4 pos. total time time dif. open time dif. in cat. 1 1 piasecki patryk jbg 2 team 323 m2 poland 02:54:40 (1) 03:58:51 (1) 03:21:04 (2) 03:38:58 (2) 13:53:33 0:00:00 0:00:00 GENERAL CLASSIFICATION BESKIDY MTB TROPHY 2019 CLASSIC Place CAT CAT Nazwisko Imię Klub/Team STAGE 1 STAGE 2 STAGE 3 STAGE 4 TOTAL 1 K4 GALEWICZ, Katarzyna 0 4:31:31,27 4:45:08,269:16:39,53
BESKIDY MTB TROPHY 2015 GENERAL CLASSIFICATION FOR … place open place cat. name team cat. bib country stage 1 pos. stage 2 pos. stage 3 pos. stage 4 pos. total time time dif. open time dif. in cat. 1 1 thomas ben mountain trax - vauxhall - marathonmtb m2 326 united kingdom 03:06:53 (1) 04:20:30 (2) 03:33:20 (1) 03:53:33 (1) 14:54:16 0:00:00 0:00:00 GENERAL CLASSIFICATION BESKIDY MTB TROPHY 2019 CLASSIC Place CAT CAT Nazwisko Imię Klub/Team STAGE 1 STAGE 2 STAGE 3 STAGE 4 TOTAL 23 M2 DOMINIAK, Mateusz CLARIANT Cycling 5:28:28,15 5:40:19,01 6:08:41,42 5:57:19,29 23:14:47,87TEAM CLASSIC MEN
PLACE TEAM NAME STAGE 3 STAGE 4 TOTAL TIME 1 Hawaii Express -EBIKE_CLASIC-MEN 13:05:48 13:05:48 2 Volkswagen-Veloprofs.lv_CLASIC-MEN 13:05:58 13:05:58 GENERAL CLASSIFICATION BESKIDY MTB TROPHY 2019 CLASSIC Place Open Place CAT CAT Nazwisko Imię Klub/Team STAGE 1 STAGE 2 STAGE 3 STAGE 4 TOTAL 1 1 M2 OLESZCZUK, Bartłomiej RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team 3:12:38,34 3:22:40,37 3:51:19,17 3:22:42,99 13:49:20,87MTB TROPHY 2016
wyniki-open place open place cat. name team name (man/mix team classification) team cat. country bib check point 1 check point 1 total time avg speed time differenceMTB CHALLENGE 2016
pomiary czasu.pl open w/m place in cat. name team country cat bib check point total time avg speed open diff. 1 1 de bock robby kmc team belgium solo m1 620 00:50:33,24 02:40:42,32 19,30 00:00:00,00 POMIARY CZASU.PL MTB CHALLENGE 2016 pomiary czasu.pl place in cat name team country cat bib check point time total time avg speed diff. in cat 1 de bock robby kmc team belgium solo m1 620 00:50:33,24 02:40:42,32 19,30 00:00:00,00MTB CHALLENGE 2016
pomiary czasu.pl open w/m place in cat. name team country cat bib check point total time avg speed open diff. 1 1 poroŚ dariusz mtb votum orbea team wrocŁaw poland solo m1 624 00:42:59,24 02:18:54,80 21,03 00:00:00,00 2 2 langer steffen mad east callenge germany solo m1 583 00:43:49,49 02:19:05,27 21,01 00:00:10,47MTB CHALLENGE 2016
pomiary czasu.pl open w/m place in cat. name team country cat bib check point total time avg speed open diff. 1 1 de bock robby kmc team belgium solo m1 620 00:50:33,24 02:40:42,32 19,30 00:00:00,00TEAM CLASSIC MEN
PLACE TEAM NAME STAGE 3 STAGE 4 TOTAL TIME 1 Hawaii Express -EBIKE_CLASIC-MEN 13:05:48 13:05:48 2 Volkswagen-Veloprofs.lv_CLASIC-MEN 13:05:58 13:05:58MTB CHALLENGE 2016
pomiary czasu.pl team place name team country cat bib check point time total time avg diff in cat 1 aagaard erik pronghorn racing denmark man 427(1) 00:55:22,95 02:49:12,15 18,33 00:00:00,00MTB CHALLENGE 2016
pomiary czasu.pl pos open name team country cat bib check point total time avg open diff 1 henderieckx kris tnn meets wmtb belgium man 433(1) 00:43:03,45 02:21:41,16 20,62 00:00:00,00 POMIARY CZASU.PL MTB CHALLENGE 2016 pomiary czasu.pl place in cat name team country cat bib check point time total time avg speed diff. in cat 1 langer steffen mad east callenge germany solo m1 583 01:52:25,74 04:04:03,12 22,18 00:00:00,00MTB CHALLENGE 2016
pomiary czasu.pl pos open name team country cat bib total time avg open diff mtb challenge 2016 - prologue - classic - team - results open 35 van ramshorst arie team van ramshorst masters 100 netherlands masters 100 432(2) 02:45:55,27 13,16 01:03:14,25MTB CHALLENGE 2016
pomiary czasu.pl pos open name team country cat bib check point total time avg open diff 1 smet mathias tnn meets wmtb belgium man 433(2) 01:52:24,99 04:07:26,05 21,87 00:00:00,00 POMIARY CZASU.PL MTB CHALLENGE 2016 pomiary czasu.pl place in cat name team country cat bib check point time total time avg speed diff. in cat 1 de bock robby kmc team belgium solo m1 620 00:50:33,24 02:40:42,32 19,30 00:00:00,00POMIARY CZASU
Tutaj znajdziecie wyniki i klasyfikacje Beskidy MTB Trophy 2015. Here you can find results of MTB Trophy 2015. General Classification - Classic distance after 4 stage Zarejestruj się Zaloguj sięWYNIKI LIVE Oferta
Kontakt
Projekt
RODO
NAJBLIŻSZE ZAWODY
31 sierpień
22. Mistrzostwa Polski MTB Lekarzy / 3. Puchar Subaru MTB_20191 wrzesień
Junior Bike Cup #3: BIKE PARK KASINA Zapisz się7 wrzesień
ROAD MARATON - Żmigród - czasówki Zapisz sięAKTUALNOŚCI
Pomiaryczasu.pl
POMIARYCZASU.PL to nie tylko szybka i sprawna rejestracja zawodnika do dowolnie wybranej imprezy sportowej, ale także nowoczesne i łatwe w obsłudze narzędzie internetowe... 13.02.2014 czytaj dalej wszystkie aktualnościZAPISY
WYNIKI
WSZYSTKIE ZAWODY:
DATA
NAZWA ZAWODÓW
TYP ZAWODÓW
SZCZEGÓŁY
ZAPISZ SIĘ
UCZESTNICY
Sierpień 2019
31.08.2019
22. Mistrzostwa Polski MTB Lekarzy / 3. Puchar Subaru MTB_2019XC
Szczegóły
Uczestnicy
Wrzesień 2019
01.09.2019
Junior Bike Cup #3: BIKE PARK KASINAEnduro
Szczegóły
Zapisz się
Uczestnicy
07.09.2019
ROAD MARATON - Żmigród - czasówkiRoad Maraton
Szczegóły
Zapisz się
Uczestnicy
14.09.2019
Górskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Masters iCyklosport
Wyścig kolarski
Szczegóły
Zapisz się
Uczestnicy
15.09.2019
26. Marszobieg na Czantorię WielkąZawody Biegowe
Szczegóły
Zapisz się
Uczestnicy
15.09.2019
I. Ochabski Bieg na 5 km. Aktywne dziołchy.Zawody Biegowe
Szczegóły
Uczestnicy
15.09.2019
I. Ochabski marsz Nordic Walking na 5 km. Aktywne dziołchy.Nordic Walking
Szczegóły
Uczestnicy
15.09.2019
ROAD MARATON - Suszec - wyścigRoad Maraton
Szczegóły
Uczestnicy
21.09.2019
Tour de Cracovia 2019 - wyścig kolarski dla amatorówRoad Maraton
Szczegóły
Zapisz się
Uczestnicy
21.09.2019
XI Bieg o Puchar Wójta Gm. SieroszewiceZawody Biegowe
Szczegóły
Zapisz się
Uczestnicy
21.09.2019
2. Cyklozávod Na Bicykli k susedomMaraton MTB
Szczegóły
Zapisz się
Uczestnicy
22.09.2019
Wyścig Kolarski o Konar Dębu CzwartakaWyścig kolarski
Szczegóły
Zapisz się
Uczestnicy
22.09.2019
1. Bieg po COOLturęZawody Biegowe
Szczegóły
Zapisz się
Uczestnicy
22.09.2019
Izbicki Wyścig Rowerowy - dorośliWyścig kolarski
Szczegóły
Zapisz się
Uczestnicy
22.09.2019
Izbicki Wyścig Rowerowy - dzieci + kat. JUNIORWyścig kolarski
Szczegóły
Zapisz się
Uczestnicy
28.09.2019
VI Daleszycki Cross o Puchar NadleśniczegoZawody Biegowe
Szczegóły
Zapisz się
Uczestnicy
28.09.2019
Enduro Trails Adventure_2019Enduro
Szczegóły
Uczestnicy
Październik 2019
05.10.2019
2. Wyścig by Tomasz MarczyńskiWyścig kolarski
Szczegóły
Uczestnicy
12.10.2019
ROAD MARATON - Puchar Równicy - edycja finałowa w UstroniuRoad Maraton
Szczegóły
Zapisz się
Uczestnicy
Listopad 2019
09.11.2019
30. Bieg Legionów w Ustroniu - 100 KM - SZTAFETYZawody Biegowe
Szczegóły
Uczestnicy
09.11.2019
30. Bieg Legionów w Ustroniu: 10 km, 5 kmZawody Biegowe
Szczegóły
Uczestnicy
WYNIKI ZAWODÓW:
Sierpień 2019
25.08.2019
Zawody w Kolarstwie Zjazdowym o Puchar BIKE PARK KasinaDownhill
Szczegóły
Uczestnicy
17.08.2019
29. Romantyczny Bieg ParamiZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
16.08.2019
ROAD MARATON - Road Trophy - wyścig 3-etapowyRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
11.08.2019
2. Bieg Świętego DominikaZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Lipiec 2019
28.07.2019
ROAD MARATON - 3. Przełomy Wisłoka - czasówkaRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
27.07.2019
ROAD MARATON - 3. Przełomy Wisłoka - wyścigRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
27.07.2019
Botaniczna Piątka - edycja LetniaZawody Biegowe
Szczegóły
Uczestnicy
14.07.2019
12. Memoriał Kazimierza GazdyWyścig kolarski
Szczegóły
Uczestnicy
07.07.2019
ROAD MARATON - Wisła - 13. Pętla Beskidzka: czasówkaRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
06.07.2019
ROAD MARATON - Wisła - 13. Pętla Beskidzka: wyścigRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Czerwiec 2019
30.06.2019
ROAD MARATON - Sieroszewice - czasówkaRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
22.06.2019
III Bieg Wolności - Umianowice 2019Zawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
20.06.2019
Beskidy MTB Trophy
MTB Marathon
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
16.06.2019
ROAD MARATON - Dolina Opatówki - wyścigRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
16.06.2019
Junior Bike CUP 3. edycja Enduro Bielsko-BiałaEnduro
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
15.06.2019
ROAD MARATON - Dolina Opatówki - czasówkaRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
07.06.2019
Beskid Hero
Hard Enduro
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
02.06.2019
2. Bieg o Puchar Wójta Gminy Ostrów WielkopolskiZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
02.06.2019
2. Bieg o Puchar Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski - Biegi szkolneZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
02.06.2019
Bieg Barana
Zawody Biegowe
Szczegóły
Uczestnicy
01.06.2019
1. Bieg Apostoła PawłaZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Maj 2019
25.05.2019
Bieg Świętej KingiZawody Biegowe
Szczegóły
Uczestnicy
25.05.2019
ROAD MARATON - Ujsoły-Novot PL-SKRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
19.05.2019
3. Leśny Bieg Suszecki na 5 kmZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
18.05.2019
Joy Ride Festiwal - Kluszkowce 2019 - ENDUROEnduro
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
18.05.2019
Ultra Roztocze
Zawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
18.05.2019
1. Vikings Run _ RUNBieg Przeszkodowy
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
18.05.2019
1. Vikings Run _ RUN + SWIMBieg Przeszkodowy
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
18.05.2019
1. Vikings Run _ RUN + KAYAKBieg Przeszkodowy
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
18.05.2019
1. Vikings Run _ RUN MINIBieg Przeszkodowy
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
12.05.2019
Siódemka na Roztoczu ROZZIELENIE - Nordic WalkingNordic Walking
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
12.05.2019
Siódemka na Roztoczu ROZZIELENIE - Bieg 7 kmZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
11.05.2019
ROAD MARATON - 10. Rajcza TOURRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
11.05.2019
2. Everest w Sosnowcu: idziemy po rekord!Zawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
03.05.2019
ROAD MARATON - Lubelska Vuelta_2019Road Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Kwiecień 2019
28.04.2019
5. Bieg nad Tanwią_bieg 10 kmZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
28.04.2019
5. Bieg nad Tanwią_Nordic WalkingNordic Walking
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
27.04.2019
ROAD MARATON - Leśnica - 6. Klasyk Annogórski_2019Road Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
27.04.2019
Botaniczna Piątka
Zawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
13.04.2019
ROAD MARATON - Orzesze - czasówkaRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Marzec 2019
03.03.2019
Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Oświęcim2019
Zawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Luty 2019
24.02.2019
2. edycja VOLVO CAR SKI CUP - Dzieci MAXILANDSlalom gigant
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
24.02.2019
2. edycja VOLVO CAR SKI CUP - Dzieci slalom gigant trasa nr 1Slalom gigant
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
24.02.2019
2. edycja VOLVO CAR SKI CUP - Dorośli slalom gigant trasa nr 1Slalom gigant
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
23.02.2019
Kiczera Biega IV
Biegi Narciarskie
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
16.02.2019
Zimowe Roztocze
Zawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Grudzień 2018
16.12.2018
Ogólnopolska Terenowa Integracja dla Choinki - Zamość 2018Terenowa 4x4
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Listopad 2018
10.11.2018
29. Bieg Legionów w Ustroniu - 10 kmZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
10.11.2018
29. Bieg Legionów w Ustroniu - 5 kmZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
10.11.2018
29. Bieg Legionów w Ustroniu - SZTAFETY 100 kmZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Październik 2018
27.10.2018
Botaniczna Piątka
Zawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
20.10.2018
Cyklozávod Na Bicykli k susedomMaraton MTB
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
14.10.2018
Puchar Stożka 2018
Downhill
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
07.10.2018
Wyścig by Tomasz MarczyńskiWyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Wrzesień 2018
30.09.2018
Bike Park Kasina 2018 - DorośliDownhill
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
30.09.2018
Bike Park Kasina 2018 - DzieciDownhill
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
30.09.2018
Bike Park Kasina 2018 - HardtailDownhill
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
29.09.2018
Rajcza Tour - FINAŁ klasyfikacji górskiejRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
29.09.2018
V Daleszycki Cross o Puchar NadleśniczegoZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
23.09.2018
Red Bull - Zjazd bez łańcuchaDownhill
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
22.09.2018
IV. Tour de Cracovia AmatorówWyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
16.09.2018
Suszec - FINAŁ klas. nizinnej / 2. MP Osób Chorych na CukrzycęRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
16.09.2018
25. Marszobieg na Czantorię WielkąZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
15.09.2018
10. Bieg o Puchar Wójta Gminy SieroszewiceZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
09.09.2018
Żmigród - jazda parami na czasRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
08.09.2018
VI Bieg Uliczny O Nowińskie KominyZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
08.09.2018
Żmigród - czasówka indywidualnaRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
08.09.2018
Enduro Trails Adventure_2018Enduro
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
02.09.2018
Patriotyczny Rajd RowerowyTurystyczna
Szczegóły
Uczestnicy
02.09.2018
Junior Bike CUP 3 - Puchar Skrzata po latachDownhill
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
02.09.2018
Wyścig Kolarski - Po Ziemi BiłgorajskiejWyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
01.09.2018
21. Mistrzostwa Polski MTB Lekarzy / 2. Puchar Subaru MTBXC
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Sierpień 2018
19.08.2018
Wyścig Kolarski o Konar Dębu CzwartakaWyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
18.08.2018
28. Romantyczny Bieg ParamiZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
12.08.2018
Bieg Świętego DominikaZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
11.08.2018
Istebna Road Trophy - wyścig etapowyRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
05.08.2018
V HWKSM 2018
Wyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Lipiec 2018
29.07.2018
Rymanów Zdrój - Przełomy Wisłoka - czasówkaRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
28.07.2018
Besko / Puławy - Przełomy WisłokaRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
22.07.2018
Inowrocław - wyścig kolarskiWyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
01.07.2018
Wisła - Pętla Beskidzka - czasówkaRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Czerwiec 2018
30.06.2018
Wisła - Pętla Beskidzka - wyścigRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
24.06.2018
Sieroszewice - czasówkaRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
23.06.2018
Junior Bike CUP - 2 edycja Enduro Bielsko-BiałaEnduro
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
17.06.2018
Dolina Opatówki - Wilczyce - wyścigRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
16.06.2018
Dolina Opatówki - Wilczyce - Wyścig Szkółek KolarskichWyścig kolarski
Szczegóły
Uczestnicy
16.06.2018
Dolina Opatówki - Jazda indywidualna na czas_2018Road Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
10.06.2018
I Bieg o Puchar Wójta Gminy Ostrów WielkopolskiZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
01.06.2018
Parczew - Lubelska VueltaRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
01.06.2018
Enduro Trails: prolog - 01.06, OS - 02.06Enduro
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Maj 2018
31.05.2018
Beskidy MTB Trophy
Maraton MTB
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
26.05.2018
Ujsoły / Novoť - wyścig polsko-słowackiRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
19.05.2018
2. Leśny Bieg SuszeckiZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
19.05.2018
Zduńska Wola - wyścig Gatta Prestige RaceRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
12.05.2018
Everest w Sosnowcu
Zawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
05.05.2018
Leśnica - Klasyk AnnogórskiRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Kwiecień 2018
29.04.2018
IV Bieg nad Tanwią - Bieg 10 km_2018Zawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
29.04.2018
IV Bieg nad Tanwią - Nordic Walking 10 km_2018Nordic Walking
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
28.04.2018
XXI HETMAN TANDEM CUP 2018 Międzynarodowy Kolarski WyścigTandemów
Wyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
21.04.2018
Ustroń - wyścig o Puchar RównicyRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
14.04.2018
Orzesze - jazda indywidualna na czas_2018Road Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
08.04.2018
Force Maraton MTB Orzesze_2018Maraton MTB
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Marzec 2018
04.03.2018
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Sejny 2018Zawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
04.03.2018
Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym, Oświęcim2018
Zawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Luty 2018
24.02.2018
Kiczera Biega III
Bieg narciarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Styczeń 2018
27.01.2018
Wilcze Gronie - bieg górski 15 kmZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Listopad 2017
11.11.2017
XXVIII Bieg Legionów - UstrońZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Październik 2017
14.10.2017
Bieg po Roztoczu - Lubycza KrólewskaZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
06.10.2017
Enduro Trails ( 06.10 Prolog, 07.10 4 x OS-yEnduro
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
05.10.2017
Bieg PRZYJAŹNI / Běh PŘÁTELSTVÍ INTERREGZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
01.10.2017
Świerklany MTB Maraton - dystans HOBBYMaraton MTB
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
01.10.2017
Świerklany MTB Maraton - dystans MINIMaraton MTB
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
01.10.2017
Świerklany MTB Maraton - dystans MEGAMaraton MTB
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Wrzesień 2017
30.09.2017
Wyścig Kolarski w Jeździe na Czas o Puchar Wójta Gminy GarbówWyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
30.09.2017
IV DALESZYCKI CROSS O PUCHAR NADLEŚNICZEGOZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
24.09.2017
24 Marszobieg na Czantorię WielkąZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
23.09.2017
Tour de Cracovia Amatorów - WYŚCIGWyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
23.09.2017
Tour de Cracovia - przejazd rodzinnyWyścig kolarski
Szczegóły
Uczestnicy
23.09.2017
Piekoszów - Targi Kielce - FINAŁRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
17.09.2017
Suszec - wyścig kolarskiRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
17.09.2017
Wyścig rowerowy o Konar Dęba CzwartakaWyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
17.09.2017
I Mistrzostwa Polski Osób Chorych na Cukrzycę w KolarstwieWyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
16.09.2017
9. Bieg o Puchar Wójta Gminy SieroszewiceZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
16.09.2017
V Bieg Uliczny "O Nowińskie Kominy"Zawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
10.09.2017
Żmigród - jazda parami na czasRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
09.09.2017
II Potrójna Pętla MazurskaZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
03.09.2017
Wyścig Kolarski - Po Ziemi BiłgorajskiejWyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
02.09.2017
XX Mistrzostwa Polski MTB Lekarzy 2017 - I Puchar Subaru MTBXC
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Sierpień 2017
20.08.2017
Wyścig Służb MundurowychWyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
19.08.2017
27. Romantyczny Bieg ParamiZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
12.08.2017
Istebna - Road Trophy - wyścig etapowyRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Lipiec 2017
29.07.2017
Przełomy Wisłoka - wyścig szosowyRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
23.07.2017
8. Bieg o Laur BrzezinZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
16.07.2017
Ogólnopolskie Zawody Kolarskie - HrubieszówWyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
15.07.2017
IV Wyścig LegionówWyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
15.07.2017
XIV Otwarte Mistrzostwa LTC w Jeździe Indywidualnej na CzasWyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
09.07.2017
Wilczyce - Dolina Opatówki - wyścig kolarskiRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
02.07.2017
Wisła - Pętla Beskidzka - jazda indywidualna na czasRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
01.07.2017
Wisła - Pętla Beskidzka - JEDNA PĘTLARoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
01.07.2017
Wisła - Pętla Beskidzka - DWIE PĘTLERoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Czerwiec 2017
25.06.2017
Sieroszewice - jazda indywidualna na czasRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
24.06.2017
Enduro Trails ( 24.06 - Prolog, 25.06 - Zawody)Enduro
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
16.06.2017
Parczew - Lubelska Vuelta - wyścig etapowyRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
15.06.2017
Beskidy Mtb Trophy
MTB Marathon
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
04.06.2017
Wyścig rowerowy o Konar Dęba CzwartakaWyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
03.06.2017
Rajcza TOUR - wyścig kolarskiRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Maj 2017
20.05.2017
Leśny Bieg Suszecki - Leśna PiątkaZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
14.05.2017
Bike Atelier XC SosnowiecXC
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
06.05.2017
Góra Świętej Anny - wyścig kolarskiRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
06.05.2017
1. Bieg o Puchar CieciaZawody Biegowe
Szczegóły
Uczestnicy
Kwiecień 2017
30.04.2017
Żmigród - jazda indywidualna na czasRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
29.04.2017
Zduńska Wola - wyścig kolarskiRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
29.04.2017
XX HETMAN TANDEM CUP 2017 Międzynarodowy Kolarski WyścigTandemów
Wyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
22.04.2017
Orzesze - jazda indywidualna na czasRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
22.04.2017
Enduro Trails ( 22.04 - Prolog, 23.04 - Zawody)Enduro
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
02.04.2017
Force Maraton MTB OrzeszeMaraton MTB
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Luty 2017
04.02.2017
Wilcze Gronie
Zawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Listopad 2016
12.11.2016
XXVII Bieg Legionów w UstroniuZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Październik 2016
23.10.2016
Maraton Kolarski MTB ORZESZEMaraton MTB
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
23.10.2016
5 Klasyk Pamięci
Wyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
09.10.2016
Finał Sezonu HBA - Runda Spadających LiściWyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
08.10.2016
TOUR de CRACOVIA
Wyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
01.10.2016
III DALESZYCKI CROSS O PUCHAR NADLEŚNICZEGOZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Wrzesień 2016
27.09.2016
Bieg ku czci gen. Nieczui-OstrowskiegoZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
25.09.2016
Świerklany MTB Maraton - MEGAMaraton MTB
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
25.09.2016
Świerklany MTB Maraton - MINI/HOBBYMaraton MTB
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
25.09.2016
Road Maraton - Ustroń - czasówkaRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
25.09.2016
II Śniadanie Mistrzów 2016Wyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
24.09.2016
Road Maraton - Ustroń - wyścigRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
18.09.2016
Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Dystans PRO - GliwiceMTB Marathon
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
18.09.2016
Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Dystans HOBBY - GliwiceMTB Marathon
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
18.09.2016
Road Maraton - Żmigród - czasówkaRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
17.09.2016
VIII Bieg o Puchar Wójta Gminy SieroszewiceZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
10.09.2016
IV Bieg uliczny - O Nowińskie KominyZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
04.09.2016
Maraton Kolarski - Po Ziemi BiłgorajskiejWyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
04.09.2016
Road Maraton - Suszec - wyścigRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
03.09.2016
XIX Mistrzostwa Polski MTB Lekarzy 2016XC
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
03.09.2016
Triathlon Rebelianta - 1km-40km-10kmTriathlon
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Sierpień 2016
27.08.2016
Dożynkowa jazda parami na czas w Zawonii 2016Wyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
27.08.2016
Solankowy Koszmar
Zawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
21.08.2016
Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Dystans PRO - PsaryMTB Marathon
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
21.08.2016
Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Dystans HOBBY - PsaryMTB Marathon
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
20.08.2016
26 Romantyczny Bieg Parami - UstrońZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
13.08.2016
Bike Atelier XC - Dąbrowa GórniczaXC
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
13.08.2016
Road Maraton - Road Trophy - etapówkaRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
06.08.2016
Road Maraton - Nowy Sącz - wyścigRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Lipiec 2016
24.07.2016
7. Bieg o Laur BrzezinZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
23.07.2016
MTB Challenge 2016
MTB Marathon
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
17.07.2016
Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Dystans PRO - ŻarkiMTB Marathon
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
17.07.2016
Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Dystans HOBBY - ŻarkiMTB Marathon
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
16.07.2016
Road Maraton - Zduńska Wola - wyścigRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
10.07.2016
KUM - Półmaraton KUM'aZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
07.07.2016
KUM - Karpacki UltraMaratonZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
03.07.2016
Road Maraton - Wisła - JAZDA NA CZASRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
02.07.2016
Road Maraton - Wisła - MARATONRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Czerwiec 2016
26.06.2016
Road Maraton - Wilczyce - wyścigRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
26.06.2016
Jazda indywidualna na czas i wyścig szosowy Służb MundurowychWyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
25.06.2016
Road Maraton - Sieroszewice - czasówkaRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
25.06.2016
Zabrzańska masakra bieżnią lekkoatletycznąZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
19.06.2016
Korona Kocich Gór i MP Strażaków 2016Wyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
18.06.2016
Trójstyk MTB
XC
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
12.06.2016
Bike Atelier Road - PRO - PsaryWyścig kolarski
Szczegóły
Uczestnicy
12.06.2016
Bike Atelier Road - HOBBY - PsaryWyścig kolarski
Szczegóły
Uczestnicy
12.06.2016
PGŚ - Bieg Zbója Kaka - 22 kmZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
12.06.2016
PGŚ - Puchar Gór Świętokrzyskich - 45 kmZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
11.06.2016
PGŚ - Bieg Baby Jagi - 10 kmZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
10.06.2016
PGŚ - Bieg Górala Świętokrzyskiego - 6 kmZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
10.06.2016
PGŚ - Bieg od Watykanu do wulkanu - 800 mZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
05.06.2016
Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Dystans PRO - RybnikMTB Marathon
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
05.06.2016
Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Dystans HOBBY - RybnikMTB Marathon
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
05.06.2016
Road Maraton - Rajcza - czasówkaRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
04.06.2016
Road Maraton - Rajcza - wyścigRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Maj 2016
29.05.2016
Bieg Szlakiem Papieskim Kilometry CaritasZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
28.05.2016
Bike Atelier XC - SosnowiecXC
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
26.05.2016
Beskidy MTB Trophy 2016MTB Marathon
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
22.05.2016
Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Dystans PRO - TychyMTB Marathon
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
22.05.2016
Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Dystans HOBBY - TychyMTB Marathon
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
22.05.2016
Road Maraton - O cenu Krnova - wyścigRoad Maraton
Szczegóły
Uczestnicy
20.05.2016
Road Maraton - Lubelska Vuelta - etapówkaRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
07.05.2016
Road Maraton - Góra Św. Anny - wyścigRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
01.05.2016
Bieg nad Tanwią 2016Zawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
01.05.2016
Dynafit Run Adventure 2016Zawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
01.05.2016
Road Maraton - Żmigród - czasówkaRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Kwiecień 2016
24.04.2016
Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Dystans PRO - Dąbrowa GórniczaMTB Marathon
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
24.04.2016
Bike Atelier MTB Maraton 2016 - Dystans HOBBY - Dąbrowa GórniczaMTB Marathon
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
23.04.2016
Road Maraton - Orzesze - czasówkaRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
02.04.2016
IV Bieg na GrochowiskaZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Luty 2016
06.02.2016
Bieg Wilcze Gronie
Zawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Październik 2015
18.10.2015
IV Rajd Rowerowy
Wyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
17.10.2015
Lubycza Królewska - Bieg po RoztoczuZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Wrzesień 2015
27.09.2015
IV Orzeski Bieg UlicznyZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
27.09.2015
Żmigród - jazda parami na czasRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
19.09.2015
VII Bieg o Puchar Wójta Gminy SieroszewiceZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
19.09.2015
Rajcza TOUR - finał cyklu RoadMaratonRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
19.09.2015
II Daleszycki cross o Puchar NadleśniczegoZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
19.09.2015
III Bieg uliczny "O Nowińskie Kominy"Zawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
13.09.2015
Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy SuszecWyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
06.09.2015
Dożynkowa jazda parami na czas w ZawoniiWyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
05.09.2015
XVIII Mistrzostwa Polski MTB LekarzyXC
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Sierpień 2015
29.08.2015
Szczawnica_Nocny Bieg do Źródeł_14 kmZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
29.08.2015
Szczawnica_Bieg do Źródeł_6 kmZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
28.08.2015
I Nocny Armagedon w WojkowieZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
14.08.2015
Road Trophy - wyścig 4-etapowyRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
02.08.2015
Maraton MTB im. Artura FilipiakaMTB Marathon
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Lipiec 2015
26.07.2015
MTB Challenge 2015
MTB Marathon
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
25.07.2015
Nowy Sącz - maratonRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
19.07.2015
Sieroszewice - jazda indywidualna na czasRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
12.07.2015
Zduńska Wola - wyścigRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
11.07.2015
Zduńska Wola - czasówkaRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
05.07.2015
Wisła - Pętla Beskidzka - górska czasówkaRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
04.07.2015
Wisła - Pętla Beskidzka - wyścig + maratonRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Czerwiec 2015
28.06.2015
Wilczyce - wyścig Doliną OpatówkiRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
21.06.2015
I ZDUŃSKOWOLSKA DYCHAZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
21.06.2015
Wyścigu kolarski Służb Mundurowych o Puchar WójtaWyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
20.06.2015
Korona Kocich Gór i MP Strażaków 2015Wyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
20.06.2015
Trójstyk MTB XC
XC
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
14.06.2015
Puchar Gór Świętokrzyskich na 44kmZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
13.06.2015
Bieg w parach Ona i On w alei miniatur na 800mZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
13.06.2015
Bieg główny - Bieg Baby Jagi na 10 kmZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
12.06.2015
Bieg nocny - Bieg górala świętokrzyskiego na 6kmZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
12.06.2015
Bieg od Watykanu do wulkanu w alei miniatur na 800Zawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
05.06.2015
Parczew - Lubelska VueltaRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
04.06.2015
Beskidy MTB Trophy 2015MTB Marathon
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Maj 2015
30.05.2015
Leśnica - wyścig na Górze Świętej AnnyRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
17.05.2015
Ustroń - górska czasówka na RównicęRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
16.05.2015
Ustroń - wyścig o Puchar RównicyRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
03.05.2015
Żmigród - jazda indywidualna na czasRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
01.05.2015
Bieg nad Tanwią
Zawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
01.05.2015
Dynafit Run Adventure 2015Zawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Kwiecień 2015
26.04.2015
Orzesze - jazda parami na czasRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
25.04.2015
Orzesze - jazda indywidualna na czasRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Marzec 2015
28.03.2015
III Bieg Na GrochowiskaZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Styczeń 2015
31.01.2015
Bieg Wilcze Gronie
Zawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Listopad 2014
08.11.2014
XXV Bieg Legionów
Zawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Październik 2014
25.10.2014
Bieg po Roztoczu - II PółmaratonZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
19.10.2014
Rajd Rowerowy Rycerzy Rolanda - Środa ŚląskaWyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
04.10.2014
MTB Marathon IstebnaMTB Marathon
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Wrzesień 2014
28.09.2014
Żmigród - jazda parami na czasRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
20.09.2014
Rajcza Tour - wyścig jednodniowyRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
13.09.2014
MTB Marathon Piwniczna ZdrójMTB Marathon
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
07.09.2014
Dożynkowy Wyścig Kolarski ParamiWyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
06.09.2014
XVII Mistrzostwa Polski Lekarzy MTBXC
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Sierpień 2014
30.08.2014
Parczew - wyścig jednodniowyRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
18.08.2014
Dynafit Run AdventureZawody Biegowe
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
15.08.2014
Road Trophy - etapówkaRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Lipiec 2014
27.07.2014
MTB Challenge 2014
MTB Marathon
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
26.07.2014
MTB Marathon Stronie ŚląskieMTB Marathon
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
26.07.2014
Nowy Sącz - maraton/wyścig jednodniowyRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
13.07.2014
Sieroszewice - czasówkaRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
13.07.2014
Korona Kocich Gór 2014Wyścig kolarski
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
12.07.2014
Zduńska Wola - czasówkaRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
05.07.2014
Pętla Beskidzka - Wisła - wyścig jednodniowyRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Czerwiec 2014
20.06.2014
Lubelska Vuelta - Parczew - wyścig etapowyRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
19.06.2014
Beskidy MTB Trophy 2014MTB Marathon
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
15.06.2014
Makowica - czasówkaRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
14.06.2014
Nowy Wiśnicz - wyścig jednodniowyRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
08.06.2014
Leśnica - jazda drużynowa na czasRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
07.06.2014
Leśnica - wyścig jednodniowyRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Maj 2014
25.05.2014
MTB Marathon KarpaczMTB Marathon
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
17.05.2014
Ustroń - wyścig jednodniowyRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
11.05.2014
Toruń - wyścig jednodniowyRoad Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
10.05.2014
MTB Marathon Złoty StokMTB Marathon
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
10.05.2014
Toruń - czasówka
Road Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
03.05.2014
Żmigród
Road Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Kwiecień 2014
26.04.2014
Orzesze - czasówka
Road Maraton
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
26.04.2014
MTB Marathon Murowana GoślinaMTB Marathon
Szczegóły
Wyniki
Uczestnicy
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pomiary Czasu 2019 Copyrights Pomiary CzasuDetails
Copyright © 2024 ArchiveBay.com. All rights reserved. Terms of Use | Privacy Policy | DMCA | 2021 | Feedback | Advertising | RSS 2.0