Are you over 18 and want to see adult content?
More Annotations

A complete backup of qm-motorsport.com
Are you over 18 and want to see adult content?

A complete backup of buttermilkfallsinn.com
Are you over 18 and want to see adult content?

A complete backup of menopause-gesellschaft.de
Are you over 18 and want to see adult content?

A complete backup of britishbugs.org.uk
Are you over 18 and want to see adult content?

A complete backup of rozefilmdagen.nl
Are you over 18 and want to see adult content?
Favourite Annotations

A complete backup of https://multirecommend.com/archives/4068
Are you over 18 and want to see adult content?

A complete backup of https://himemix.com/tanpin/model/no/2115
Are you over 18 and want to see adult content?

A complete backup of https://music.apple.com/us/browse
Are you over 18 and want to see adult content?

A complete backup of https://trikepatrol.com/all-updates/page/11/
Are you over 18 and want to see adult content?

A complete backup of https://animetv.ge/page
Are you over 18 and want to see adult content?

A complete backup of https://www.lolicit.org/tags.php?tag=3d
Are you over 18 and want to see adult content?
Text
jeg stod
ANMELDELSER AF HUMMINAS Intet farvet glas, ingen lodninger. Der er simpelt hen FOR langt mellem det markedsførte produkt på hjemmesiden og det leverede. De kan under ingen omstændigheder sammenlignes. Humminas.com er åbenbart utroværdigt - et uhæderligt foretagende af værste skuffe. ANMELDELSER PÅ TRUSTPILOT Trustpilot drejer sig om forbrugeranmeldelser. Skriv og del anmeldelser i dag, og læs om andre forbrugeres oplevelser. ANMELDELSER AF MAI FASHION Hold jer langt væk! Jeg havde længe kigget på en lækker sweater ved Mai-Fashion. Jeg bestilte i str. XXL, da jeg godt kan lide det sidder løst. Jeg tjekkede webshoppen grundigt og fandt ingen fejl. Det var der så: Pengene (600 kr) blev trukket næste dag. Varerne kom i dag - 24 dage efter. ANMELDELSER AF VITALIV.COM Jeg er tilfreds med vitaliv. Jeg er tilfreds med vitaliv, de har behandlet mig rigtig pænt, når der har været ting jeg ikke forstår, de er altid hjælpsomme, jeg syntes bare det er lidt dyrt, men ser man bort fra det, så vil jeg klart anbefale vitaliv. Du har allerede rapporteret den. ANMELDELSER AF BONDIC Bondic fupper dig. Tror der bestilles på dansk hjemmeside, men nej den er amerikansk med hvad det indebærer af ekstra udgifter. På køb endelig ikke på denne ANMELDELSER AF MORALO Har derefter været i dialog med deres support som stillede sig uforstående overfor problemet - så alt i alt ville de ikke løse problemet. Det er et fup firma !!!! Svar. Du har allerede rapporteret den. Rolf B. Pedersen. 9 anmeldelser. DK. For 4 timer siden. ANMELDELSER AF GROW ENERGY A/S Jeg oplevede en dygtig sælger. Jeg oplevede en dygtig sælger, der klart forklarede, hvad Grow Energy står for, og hvordan en evt. aftale om at aftage strøm herfra vil forgå. Jeg havde til tider svært ved at høre, hvad der blev sagt. Det kan muligvis skyldes, atjeg stod
ANMELDELSER AF HUMMINAS Intet farvet glas, ingen lodninger. Der er simpelt hen FOR langt mellem det markedsførte produkt på hjemmesiden og det leverede. De kan under ingen omstændigheder sammenlignes. Humminas.com er åbenbart utroværdigt - et uhæderligt foretagende af værste skuffe. ANMELDELSER AF REALCOOLDEAL Rp40 digitalur. Har bestilt og betalt for uret rp40 hos realcooldeal.dk primo december 2020 men aldrig modtaget noget ur, og tror heller ikke at jeg nogensinde får det, iflg alle de andre anmeldelser fra de kunder der har henvendt sig til trustpilot. Efter 18 dage modtog jeg uret, der efter 14 dage gik helt i sort. VIRKSOMHEDER MED DEN BEDSTE BEDØMMELSE I …TRANSLATE THIS PAGE 106 anmeldelser · TrustScore 4.9. Logistikvirksomhed · Flytte- og opbevaringsfirma · Flyttefirma · Lagerfacilitet · Pakhus. Jernholmen 54-56 · 2650 Hvidovre. Atlas Flytteservice. 151 anmeldelser · TrustScore 4.8. Flyttefirma · Flytte- og opbevaringsfirma · Transportservice. Siljangade 3 · 2300 København.Basserne.
ANMELDELSER AF JOINTFUEL360 NEDERLAND Det hele er fup og fiduser, Det hele er fup og fiduser,, De lover 40 % men skriver intet om hvad prisen er. Først når man har tilmeldt sig "Nyhedsbrev" og får en mail (Stadigvæk uden priser) Bliver man tilbudt 20% i rabat,, Det håber jeg sørme kan holde andre langt vækfra det mærke.
ANMELDELSER AF OSTORE SVINDEL af Ostore. Bestilte et par lækre varmesåler med indbygget batteri og fjernbetjening, men har modtaget billige såler med ledning til powerbank. De modtagne kan findes på Wish, og jeg har tidligere købt et par derfra, men da de ikke virkede ordentligt, bestilte jeg de andre hos Ostore. ANMELDELSER AF ZAVERI Zaveri shop sender ubrugeligt tøj. Købte 2 bluser i størrelse XL og kan kun lige få det på, og ærmerne mangler ca 10-15 cm i længden. Passer måske til en teenager kineser. Farven er heller ikke som i reklamen og der er ingen vejledning til retur, andet end at jeg selv skal betale forsendelse retur til Kina. ANMELDELSER AF MODE KOBENHAVN KØB IKKE KØB IKKE VED Mode København Det er det dårligste køb jeg nogensinde har foretaget. Pengene blev trukket med det samme, men der gik 4 uger i den jeg modtog varerne - En kjole som fremstod så fin på hjemmesiden, er som et kunstig sjal man får på ved frisøreren, Sandalerne er det billigste møj (selvom jeg betalte 259,- kr. ) og var 3 nr. for lille i forhold til det jeg bestilte. ANMELDELSER AF MYNANOSPARKLE Dårligt slibemateriale. På trods af de roste anmeldelser, som jeg mistænker er konstruerede, lever materialet slet, slet ikke op til de beskrevne egenskaber. Materialet nærmest ødelægger din fine lak på bilen frem for at "helbrede" småridser. Mit råd er råd er: Købikke.
ANMELDELSER AF FLYTTEFIRMA24 Kære flyttefirma24. Min oplevelse har været fantastisk. Mange store flyttekasser og møbler blev flyttet uden problematik, som jeg ikke kunne gøre selv. De stærke mænd kunne klare det. De var super hurtige og effektive. Flere gange har jeg skulle flytte, men denoplevelse jeg fik
ANMELDELSER AF PENSIONSEKSPERTEN Blev ringet op for anden gang og udtrykte ret hurtigt, at jeg ikke var interesseret. Alligevel blev jeg spurgt, hvilken pensionsordning jeg havde. Efter lidt tovtrækkeri sluttede han af med “du køber jo heller ikke en bil med 300 hk, hvis du kun kører 80!” og lagde på. ANMELDELSER AF FISHERINVESTMENTS En telefonsælger fra Fisher Investments kontakter mig for at få et møde vedr. en snak om min pensionsopsparing. Han er meget pågående og forsøger, at få mig til at sende vilkårende på min nuværende aftale, som jeg har i Handelsbanken. ANMELDELSER PÅ TRUSTPILOT Trustpilot drejer sig om forbrugeranmeldelser. Skriv og del anmeldelser i dag, og læs om andre forbrugeres oplevelser. ANMELDELSER AF DATINGSTEDET Er du enig i den 4-stjernede bedømmelse af Datingstedet? Læs, hvad 5 mennesker har skrevet, og del din egen oplevelse. ANMELDELSER AF BONDIC denne slags redenne slags reklamer skal man aldrig rette sig efter klamer skal man aldrig denne slags reklamer skal man aldrig rette sig efter. jeg har set det reklamer som var på præcis samme måde og historie fx med et køleanlæg en drone og en tandbørste. det ANMELDELSER AF VITALIV.COM Er du enig i den 4-stjernede bedømmelse af vitaliv.com? Læs, hvad 120 mennesker har skrevet, og del din egen oplevelse. ANMELDELSER AF MAI FASHION Slut dig til de 66 personer, der allerede har anmeldt Mai Fashion. Din oplevelse kan hjælpe andre til at træffe velinformeredekøbsbeslutninger.
ANMELDELSER AF GROW ENERGY A/S Er du enig i den 4-stjernede bedømmelse af Grow Energy A/S? Læs, hvad 238 mennesker har skrevet, og del din egen oplevelse. ANMELDELSER AF HUMMINAS Jeg modtog aldrig min pakke (hvorSvindel firma Jeg modtog aldrig min pakke (hvor heldig kan man være). Efter mange mails frem og tilbage for at få pengene tilbage - hvilket ikke er lykkedes - har jeg nu meddelt dem, at jeg vil melde dem til politiet for svindel. ANMELDELSER PÅ TRUSTPILOT Trustpilot drejer sig om forbrugeranmeldelser. Skriv og del anmeldelser i dag, og læs om andre forbrugeres oplevelser. ANMELDELSER AF DATINGSTEDET Er du enig i den 4-stjernede bedømmelse af Datingstedet? Læs, hvad 5 mennesker har skrevet, og del din egen oplevelse. ANMELDELSER AF BONDIC denne slags redenne slags reklamer skal man aldrig rette sig efter klamer skal man aldrig denne slags reklamer skal man aldrig rette sig efter. jeg har set det reklamer som var på præcis samme måde og historie fx med et køleanlæg en drone og en tandbørste. det ANMELDELSER AF VITALIV.COM Er du enig i den 4-stjernede bedømmelse af vitaliv.com? Læs, hvad 120 mennesker har skrevet, og del din egen oplevelse. ANMELDELSER AF MAI FASHION Slut dig til de 66 personer, der allerede har anmeldt Mai Fashion. Din oplevelse kan hjælpe andre til at træffe velinformeredekøbsbeslutninger.
ANMELDELSER AF GROW ENERGY A/S Er du enig i den 4-stjernede bedømmelse af Grow Energy A/S? Læs, hvad 238 mennesker har skrevet, og del din egen oplevelse. ANMELDELSER AF HUMMINAS Jeg modtog aldrig min pakke (hvorSvindel firma Jeg modtog aldrig min pakke (hvor heldig kan man være). Efter mange mails frem og tilbage for at få pengene tilbage - hvilket ikke er lykkedes - har jeg nu meddelt dem, at jeg vil melde dem til politiet for svindel. ANMELDELSER AF OSTORE Slut dig til de 29 personer, der allerede har anmeldt Ostore. Din oplevelse kan hjælpe andre til at træffe velinformeredekøbsbeslutninger.
ANMELDELSER AF REALCOOLDEAL Slut dig til de 34 personer, der allerede har anmeldt Realcooldeal. Din oplevelse kan hjælpe andre til at træffe velinformeredekøbsbeslutninger.
ANMELDELSER AF BOWLSPARKLE Firma har trukket 4 beløb uden min Firma har trukket 4 beløb uden min tilladelse. Jeg har foretaget en ordre d. 11.4., men d. 13.4. blev der trukket fire beløb fra mit dankort, ingen af dem svarer til det beløb tilbuddet lød på: (370 kr, 280 kr., 95 kr., og 60 kr. sammedag).
ANMELDELSER AF MODE KOBENHAVN KØB IKKE KØB IKKE VED Mode København Det er det dårligste køb jeg nogensinde har foretaget. Pengene blev trukket med det samme, men der gik 4 uger i den jeg modtog varerne - En kjole som fremstod så fin på hjemmesiden, er som et kunstig sjal man får på ved frisøreren, Sandalerne er det billigste møj (selvom jeg betalte 259,- kr. ) og var 3 nr. for lille i forhold til det jeg bestilte. ANMELDELSER AF FISHERINVESTMENTS 19 personer har allerede anmeldt Fisherinvestments. Læs om deres oplevelse, og del din egen. ANMELDELSER AF MYNANOSPARKLE Slut dig til de 30 personer, der allerede har anmeldt Mynanosparkle. Din oplevelse kan hjælpe andre til at træffe velinformeredekøbsbeslutninger.
ANMELDELSER AF SILVATICA God oplevelse Lidt fåmælt kommunikation med tilbudsgiveren Ulf. På den aftalte dag dukker der som aftalt 2 mand op. Jeg er lidt overrasket over at det er polakker, ANMELDELSER AF JOINTFUEL360 NEDERLAND 3 personer har allerede anmeldt Jointfuel360 Nederland. Læs om deres oplevelse, og del din egen. ANMELDELSER AF FLYTTEFIRMA24 Er du enig i den 4-stjernede bedømmelse af Flyttefirma24? Læs, hvad 212 mennesker har skrevet, og del din egen oplevelse. ANMELDELSER AF LÆGEKLINIKKEN Lever ikke op til løfter om svartider! Hurtig corona test - er absolut ikke hurtig! På grund af et absolut haste behov, måtte vores barnebarn have en corona test (den rigtige) med kort svartid, her lang tid efter svaret skulle være modtaget, er der ikke svar, og ikke muligheder for telefonisk kontakt, osv. ANMELDELSER PÅ TRUSTPILOT Trustpilot drejer sig om forbrugeranmeldelser. Skriv og del anmeldelser i dag, og læs om andre forbrugeres oplevelser. ANMELDELSER AF DATINGSTEDET Er du enig i den 4-stjernede bedømmelse af Datingstedet? Læs, hvad 5 mennesker har skrevet, og del din egen oplevelse. ANMELDELSER AF MAI FASHION Hold jer langt væk! Jeg havde længe kigget på en lækker sweater ved Mai-Fashion. Jeg bestilte i str. XXL, da jeg godt kan lide det sidder løst. Jeg tjekkede webshoppen grundigt og fandt ingen fejl. Det var der så: Pengene (600 kr) blev trukket næste dag. Varerne kom i dag - 24 dage efter. ANMELDELSER AF MORALO Har derefter været i dialog med deres support som stillede sig uforstående overfor problemet - så alt i alt ville de ikke løse problemet. Det er et fup firma !!!! Svar. Du har allerede rapporteret den. Rolf B. Pedersen. 9 anmeldelser. DK. For 4 timer siden. ANMELDELSER AF BONDIC Bondic fupper dig. Tror der bestilles på dansk hjemmeside, men nej den er amerikansk med hvad det indebærer af ekstra udgifter. På køb endelig ikke på denne ANMELDELSER AF GROW ENERGY A/S Jeg oplevede en dygtig sælger. Jeg oplevede en dygtig sælger, der klart forklarede, hvad Grow Energy står for, og hvordan en evt. aftale om at aftage strøm herfra vil forgå. Jeg havde til tider svært ved at høre, hvad der blev sagt. Det kan muligvis skyldes, atjeg stod
ANMELDELSER AF HUMMINAS Intet farvet glas, ingen lodninger. Der er simpelt hen FOR langt mellem det markedsførte produkt på hjemmesiden og det leverede. De kan under ingen omstændigheder sammenlignes. Humminas.com er åbenbart utroværdigt - et uhæderligt foretagende af værste skuffe. ANMELDELSER AF KLOK ABE Ja det tog en måned men nu er det kommet og svarer næsten til mine forventninger. Svar. Du har allerede rapporteret den. Læs 1 anmeldelse mere om Klok Abe. Kun den seneste anmeldelse tæller med i virksomhedens TrustScore. ANMELDELSER AF JOINTFUEL360 NEDERLAND Jeg kontaktede firmaet og de svarede at de skulle tillægge moms og det gjorde de sådan. Jeg skrev at det var misledende og at deres tilbud så ikke var attraktivt, hertil oplystes jeg om der er 60 dages returnering på produktet og at man bare kan benytte den mulighed hvis man ikke var tilfreds med varen. Jeg har nu skrevet til dem at retur ANMELDELSER AF 365LOTTO Forsøg af afmeldelse inden for 48 timer. Det er simpelthen for dårligt. Jeg blev ringet op af en veltalende kvinde, en fredag angående et lotto 365 abonnement. Jeg fik af vide at jeg havde 48 til at afmelde, hvis jeg fortrød. Jeg sagde ja til tilbuddet og efter jeg lagde på søgte jeg efter anmeldelser om firmaet. ANMELDELSER PÅ TRUSTPILOT Trustpilot drejer sig om forbrugeranmeldelser. Skriv og del anmeldelser i dag, og læs om andre forbrugeres oplevelser. ANMELDELSER AF DATINGSTEDET Er du enig i den 4-stjernede bedømmelse af Datingstedet? Læs, hvad 5 mennesker har skrevet, og del din egen oplevelse. ANMELDELSER AF MAI FASHION Hold jer langt væk! Jeg havde længe kigget på en lækker sweater ved Mai-Fashion. Jeg bestilte i str. XXL, da jeg godt kan lide det sidder løst. Jeg tjekkede webshoppen grundigt og fandt ingen fejl. Det var der så: Pengene (600 kr) blev trukket næste dag. Varerne kom i dag - 24 dage efter. ANMELDELSER AF MORALO Har derefter været i dialog med deres support som stillede sig uforstående overfor problemet - så alt i alt ville de ikke løse problemet. Det er et fup firma !!!! Svar. Du har allerede rapporteret den. Rolf B. Pedersen. 9 anmeldelser. DK. For 4 timer siden. ANMELDELSER AF BONDIC Bondic fupper dig. Tror der bestilles på dansk hjemmeside, men nej den er amerikansk med hvad det indebærer af ekstra udgifter. På køb endelig ikke på denne ANMELDELSER AF GROW ENERGY A/S Jeg oplevede en dygtig sælger. Jeg oplevede en dygtig sælger, der klart forklarede, hvad Grow Energy står for, og hvordan en evt. aftale om at aftage strøm herfra vil forgå. Jeg havde til tider svært ved at høre, hvad der blev sagt. Det kan muligvis skyldes, atjeg stod
ANMELDELSER AF HUMMINAS Intet farvet glas, ingen lodninger. Der er simpelt hen FOR langt mellem det markedsførte produkt på hjemmesiden og det leverede. De kan under ingen omstændigheder sammenlignes. Humminas.com er åbenbart utroværdigt - et uhæderligt foretagende af værste skuffe. ANMELDELSER AF KLOK ABE Ja det tog en måned men nu er det kommet og svarer næsten til mine forventninger. Svar. Du har allerede rapporteret den. Læs 1 anmeldelse mere om Klok Abe. Kun den seneste anmeldelse tæller med i virksomhedens TrustScore. ANMELDELSER AF JOINTFUEL360 NEDERLAND Jeg kontaktede firmaet og de svarede at de skulle tillægge moms og det gjorde de sådan. Jeg skrev at det var misledende og at deres tilbud så ikke var attraktivt, hertil oplystes jeg om der er 60 dages returnering på produktet og at man bare kan benytte den mulighed hvis man ikke var tilfreds med varen. Jeg har nu skrevet til dem at retur ANMELDELSER AF 365LOTTO Forsøg af afmeldelse inden for 48 timer. Det er simpelthen for dårligt. Jeg blev ringet op af en veltalende kvinde, en fredag angående et lotto 365 abonnement. Jeg fik af vide at jeg havde 48 til at afmelde, hvis jeg fortrød. Jeg sagde ja til tilbuddet og efter jeg lagde på søgte jeg efter anmeldelser om firmaet. ANMELDELSER AF VITALIV.COM Jeg er tilfreds med vitaliv. Jeg er tilfreds med vitaliv, de har behandlet mig rigtig pænt, når der har været ting jeg ikke forstår, de er altid hjælpsomme, jeg syntes bare det er lidt dyrt, men ser man bort fra det, så vil jeg klart anbefale vitaliv. Du har allerede rapporteret den. ANMELDELSER AF REALCOOLDEAL Rp40 digitalur. Har bestilt og betalt for uret rp40 hos realcooldeal.dk primo december 2020 men aldrig modtaget noget ur, og tror heller ikke at jeg nogensinde får det, iflg alle de andre anmeldelser fra de kunder der har henvendt sig til trustpilot. Efter 18 dage modtog jeg uret, der efter 14 dage gik helt i sort. ANMELDELSER AF BOWLSPARKLE Bowlsparkle er rent fup, Wc'et bliver i hvert fald ikke rent. De trækker pengene uden at man aner, hvad det er for, de lader som om man har bestilt 2 pakker, og pludselig er der trukket en masse penge, og intet sker. Jeg truede dem med bål og brand og efterhånden kom der en pakke og 14 dage senere 2 pakker. Da jeg lukkede op for det,kom der
ANMELDELSER AF JOINTFUEL360 NEDERLAND Det hele er fup og fiduser, Det hele er fup og fiduser,, De lover 40 % men skriver intet om hvad prisen er. Først når man har tilmeldt sig "Nyhedsbrev" og får en mail (Stadigvæk uden priser) Bliver man tilbudt 20% i rabat,, Det håber jeg sørme kan holde andre langt vækfra det mærke.
ANMELDELSER AF EESY
Hey Jonna, Tak for din anmeldelse. Vi er kede af, du ikke er. Vi vil rigtig gerne kigge på, hvad vi kan gøre bedre for dig. Du må derfor gerne ringe til os på 7070 3333 eller skrive en mail til os på hey@eesy.dk med en beskrivelse af problemet, og så kigger jeg på detmed det samme!
ANMELDELSER AF MYNANOSPARKLE Dårligt slibemateriale. På trods af de roste anmeldelser, som jeg mistænker er konstruerede, lever materialet slet, slet ikke op til de beskrevne egenskaber. Materialet nærmest ødelægger din fine lak på bilen frem for at "helbrede" småridser. Mit råd er råd er: Købikke.
ANMELDELSER AF MODE KOBENHAVN KØB IKKE KØB IKKE VED Mode København Det er det dårligste køb jeg nogensinde har foretaget. Pengene blev trukket med det samme, men der gik 4 uger i den jeg modtog varerne - En kjole som fremstod så fin på hjemmesiden, er som et kunstig sjal man får på ved frisøreren, Sandalerne er det billigste møj (selvom jeg betalte 259,- kr. ) og var 3 nr. for lille i forhold til det jeg bestilte. ANMELDELSER AF 365LOTTO Forsøg af afmeldelse inden for 48 timer. Det er simpelthen for dårligt. Jeg blev ringet op af en veltalende kvinde, en fredag angående et lotto 365 abonnement. Jeg fik af vide at jeg havde 48 til at afmelde, hvis jeg fortrød. Jeg sagde ja til tilbuddet og efter jeg lagde på søgte jeg efter anmeldelser om firmaet. ANMELDELSER AF CIRKUSREVYEN Syntes det har været en dårlig oplevelse, også mht at betale for parkeringen. Vi var 6 biler, som ikke kunne finde betalingsautomaten ved udkørslen, som der stod at vi kunne betale ved. Desværre alt i alt en dårlig oplevelse, og vi er alle 3 blevet enige om, at det er sidste gang, vi tager på Bakken og i Cirkusrevyen. Svar. ANMELDELSER AF PRODUCTKEYS DK Er du enig i bedømmelsen af ProductKeys DK? Læs, hvad 1.899 mennesker har skrevet, og del din egen oplevelse. ANMELDELSER PÅ TRUSTPILOT Trustpilot drejer sig om forbrugeranmeldelser. Skriv og del anmeldelser i dag, og læs om andre forbrugeres oplevelser. ANMELDELSER AF HUMMINAS Intet farvet glas, ingen lodninger. Der er simpelt hen FOR langt mellem det markedsførte produkt på hjemmesiden og det leverede. De kan under ingen omstændigheder sammenlignes. Humminas.com er åbenbart utroværdigt - et uhæderligt foretagende af værste skuffe. ANMELDELSER AF REALCOOLDEAL Rp40 digitalur. Har bestilt og betalt for uret rp40 hos realcooldeal.dk primo december 2020 men aldrig modtaget noget ur, og tror heller ikke at jeg nogensinde får det, iflg alle de andre anmeldelser fra de kunder der har henvendt sig til trustpilot. Efter 18 dage modtog jeg uret, der efter 14 dage gik helt i sort. ANMELDELSER AF MORALO Har derefter været i dialog med deres support som stillede sig uforstående overfor problemet - så alt i alt ville de ikke løse problemet. Det er et fup firma !!!! Svar. Du har allerede rapporteret den. Rolf B. Pedersen. 9 anmeldelser. DK. For 4 timer siden. ANMELDELSER AF GROW ENERGY A/S Jeg oplevede en dygtig sælger. Jeg oplevede en dygtig sælger, der klart forklarede, hvad Grow Energy står for, og hvordan en evt. aftale om at aftage strøm herfra vil forgå. Jeg havde til tider svært ved at høre, hvad der blev sagt. Det kan muligvis skyldes, atjeg stod
ANMELDELSER AF BONDIC Bondic fupper dig. Tror der bestilles på dansk hjemmeside, men nej den er amerikansk med hvad det indebærer af ekstra udgifter. På køb endelig ikke på denne ANMELDELSER AF ZAVERI Du har lige pludselig “bestilt” og betalt for mere end du havde. Køb aldrig noget igennem dem, de trækker pengene men du modtager aldrig noget. Kan kun kontaktes på mail, som de aldrig besvarer. Min advarsel på deres opslag er også væk !!! Svar. Du har allerederapporteret den.
ANMELDELSER PÅ TRUSTPILOT Trustpilot drejer sig om forbrugeranmeldelser. Skriv og del anmeldelser i dag, og læs om andre forbrugeres oplevelser. ANMELDELSER AF HUMMINAS Intet farvet glas, ingen lodninger. Der er simpelt hen FOR langt mellem det markedsførte produkt på hjemmesiden og det leverede. De kan under ingen omstændigheder sammenlignes. Humminas.com er åbenbart utroværdigt - et uhæderligt foretagende af værste skuffe. ANMELDELSER AF REALCOOLDEAL Rp40 digitalur. Har bestilt og betalt for uret rp40 hos realcooldeal.dk primo december 2020 men aldrig modtaget noget ur, og tror heller ikke at jeg nogensinde får det, iflg alle de andre anmeldelser fra de kunder der har henvendt sig til trustpilot. Efter 18 dage modtog jeg uret, der efter 14 dage gik helt i sort. ANMELDELSER AF MORALO Har derefter været i dialog med deres support som stillede sig uforstående overfor problemet - så alt i alt ville de ikke løse problemet. Det er et fup firma !!!! Svar. Du har allerede rapporteret den. Rolf B. Pedersen. 9 anmeldelser. DK. For 4 timer siden. ANMELDELSER AF GROW ENERGY A/S Jeg oplevede en dygtig sælger. Jeg oplevede en dygtig sælger, der klart forklarede, hvad Grow Energy står for, og hvordan en evt. aftale om at aftage strøm herfra vil forgå. Jeg havde til tider svært ved at høre, hvad der blev sagt. Det kan muligvis skyldes, atjeg stod
ANMELDELSER AF BONDIC Bondic fupper dig. Tror der bestilles på dansk hjemmeside, men nej den er amerikansk med hvad det indebærer af ekstra udgifter. På køb endelig ikke på denne ANMELDELSER AF ZAVERI Du har lige pludselig “bestilt” og betalt for mere end du havde. Køb aldrig noget igennem dem, de trækker pengene men du modtager aldrig noget. Kan kun kontaktes på mail, som de aldrig besvarer. Min advarsel på deres opslag er også væk !!! Svar. Du har allerederapporteret den.
ANMELDELSER AF MAI FASHION Hold jer langt væk! Jeg havde længe kigget på en lækker sweater ved Mai-Fashion. Jeg bestilte i str. XXL, da jeg godt kan lide det sidder løst. Jeg tjekkede webshoppen grundigt og fandt ingen fejl. Det var der så: Pengene (600 kr) blev trukket næste dag. Varerne kom i dag - 24 dage efter. ANMELDELSER AF FAUNA ENERGI A/S Da jeg kikket på alle de problemer ander har haft melde jeg fra ved Fauna Energi a/s om aften efter de gav en god historie om formiddagen samme dag. men håber på det de har skivet med fortrydelsesretten. Den 20/5 2021 ellers ser i det her. Så håber dette firma har forstået dette. Svar. VIRKSOMHEDER MED DEN BEDSTE BEDØMMELSE I …TRANSLATE THIS PAGE 106 anmeldelser · TrustScore 4.9. Logistikvirksomhed · Flytte- og opbevaringsfirma · Flyttefirma · Lagerfacilitet · Pakhus. Jernholmen 54-56 · 2650 Hvidovre. Atlas Flytteservice. 151 anmeldelser · TrustScore 4.8. Flyttefirma · Flytte- og opbevaringsfirma · Transportservice. Siljangade 3 · 2300 København.Basserne.
ANMELDELSER AF OSTORE SVINDEL af Ostore. Bestilte et par lækre varmesåler med indbygget batteri og fjernbetjening, men har modtaget billige såler med ledning til powerbank. De modtagne kan findes på Wish, og jeg har tidligere købt et par derfra, men da de ikke virkede ordentligt, bestilte jeg de andre hos Ostore. ANMELDELSER AF PRODUCTKEYS DK Er du enig i bedømmelsen af ProductKeys DK? Læs, hvad 1.896 mennesker har skrevet, og del din egen oplevelse. ANMELDELSER AF SINGLES50 Snyd. Da har sendt mig en besked om at jeg skal betale 2476, inden d. 18/3 2021. Tilmeldte mig Singles50 i September for 76 kr om måneden. Og kort efter samme dag, for jeg en besked om at der ville blive trukket 1770 kr, og at efter et halvt år skulle de ha 2300 kr. ANMELDELSER AF PANELSOG De har falske Trustpilot anmeldelser på deres side. Disse anmeldelser indeholder underlige sætninger og ord som ingen bruger. Sætninger som : 'Det farverige website er medrivende' -. 'spændende og varierede præsentationer af websites'. 'Jeg sætter pris på både tjenestens indsats ogDK.TRUSTPILOT.COM
Object moved to here. ANMELDELSER AF FLYTTEFIRMA24 Kære flyttefirma24. Min oplevelse har været fantastisk. Mange store flyttekasser og møbler blev flyttet uden problematik, som jeg ikke kunne gøre selv. De stærke mænd kunne klare det. De var super hurtige og effektive. Flere gange har jeg skulle flytte, men denoplevelse jeg fik
ANMELDELSER AF XY FIND IT Slut dig til de 359 personer, der allerede har anmeldt XY Find It. Din oplevelse kan hjælpe andre til at træffe velinformeredekøbsbeslutninger.
ANMELDELSER PÅ TRUSTPILOT Trustpilot drejer sig om forbrugeranmeldelser. Skriv og del anmeldelser i dag, og læs om andre forbrugeres oplevelser. ANMELDELSER AF HUMMINAS Intet farvet glas, ingen lodninger. Der er simpelt hen FOR langt mellem det markedsførte produkt på hjemmesiden og det leverede. De kan under ingen omstændigheder sammenlignes. Humminas.com er åbenbart utroværdigt - et uhæderligt foretagende af værste skuffe. ANMELDELSER AF REALCOOLDEAL Rp40 digitalur. Har bestilt og betalt for uret rp40 hos realcooldeal.dk primo december 2020 men aldrig modtaget noget ur, og tror heller ikke at jeg nogensinde får det, iflg alle de andre anmeldelser fra de kunder der har henvendt sig til trustpilot. Efter 18 dage modtog jeg uret, der efter 14 dage gik helt i sort. ANMELDELSER AF MORALO Har derefter været i dialog med deres support som stillede sig uforstående overfor problemet - så alt i alt ville de ikke løse problemet. Det er et fup firma !!!! Svar. Du har allerede rapporteret den. Rolf B. Pedersen. 9 anmeldelser. DK. For 4 timer siden. ANMELDELSER AF GROW ENERGY A/S Jeg oplevede en dygtig sælger. Jeg oplevede en dygtig sælger, der klart forklarede, hvad Grow Energy står for, og hvordan en evt. aftale om at aftage strøm herfra vil forgå. Jeg havde til tider svært ved at høre, hvad der blev sagt. Det kan muligvis skyldes, atjeg stod
ANMELDELSER AF BONDIC Bondic fupper dig. Tror der bestilles på dansk hjemmeside, men nej den er amerikansk med hvad det indebærer af ekstra udgifter. På køb endelig ikke på denne ANMELDELSER AF ZAVERI Du har lige pludselig “bestilt” og betalt for mere end du havde. Køb aldrig noget igennem dem, de trækker pengene men du modtager aldrig noget. Kan kun kontaktes på mail, som de aldrig besvarer. Min advarsel på deres opslag er også væk !!! Svar. Du har allerederapporteret den.
ANMELDELSER AF KLOK ABE Ja det tog en måned men nu er det kommet og svarer næsten til mine forventninger. Svar. Du har allerede rapporteret den. Læs 1 anmeldelse mere om Klok Abe. Kun den seneste anmeldelse tæller med i virksomhedens TrustScore. ANMELDELSER AF MODE KOBENHAVN KØB IKKE KØB IKKE VED Mode København Det er det dårligste køb jeg nogensinde har foretaget. Pengene blev trukket med det samme, men der gik 4 uger i den jeg modtog varerne - En kjole som fremstod så fin på hjemmesiden, er som et kunstig sjal man får på ved frisøreren, Sandalerne er det billigste møj (selvom jeg betalte 259,- kr. ) og var 3 nr. for lille i forhold til det jeg bestilte. ANMELDELSER AF PANELSOG De har falske Trustpilot anmeldelser på deres side. Disse anmeldelser indeholder underlige sætninger og ord som ingen bruger. Sætninger som : 'Det farverige website er medrivende' -. 'spændende og varierede præsentationer af websites'. 'Jeg sætter pris på både tjenestens indsats og ANMELDELSER PÅ TRUSTPILOT Trustpilot drejer sig om forbrugeranmeldelser. Skriv og del anmeldelser i dag, og læs om andre forbrugeres oplevelser. ANMELDELSER AF HUMMINAS Intet farvet glas, ingen lodninger. Der er simpelt hen FOR langt mellem det markedsførte produkt på hjemmesiden og det leverede. De kan under ingen omstændigheder sammenlignes. Humminas.com er åbenbart utroværdigt - et uhæderligt foretagende af værste skuffe. ANMELDELSER AF REALCOOLDEAL Rp40 digitalur. Har bestilt og betalt for uret rp40 hos realcooldeal.dk primo december 2020 men aldrig modtaget noget ur, og tror heller ikke at jeg nogensinde får det, iflg alle de andre anmeldelser fra de kunder der har henvendt sig til trustpilot. Efter 18 dage modtog jeg uret, der efter 14 dage gik helt i sort. ANMELDELSER AF MORALO Har derefter været i dialog med deres support som stillede sig uforstående overfor problemet - så alt i alt ville de ikke løse problemet. Det er et fup firma !!!! Svar. Du har allerede rapporteret den. Rolf B. Pedersen. 9 anmeldelser. DK. For 4 timer siden. ANMELDELSER AF GROW ENERGY A/S Jeg oplevede en dygtig sælger. Jeg oplevede en dygtig sælger, der klart forklarede, hvad Grow Energy står for, og hvordan en evt. aftale om at aftage strøm herfra vil forgå. Jeg havde til tider svært ved at høre, hvad der blev sagt. Det kan muligvis skyldes, atjeg stod
ANMELDELSER AF BONDIC Bondic fupper dig. Tror der bestilles på dansk hjemmeside, men nej den er amerikansk med hvad det indebærer af ekstra udgifter. På køb endelig ikke på denne ANMELDELSER AF ZAVERI Du har lige pludselig “bestilt” og betalt for mere end du havde. Køb aldrig noget igennem dem, de trækker pengene men du modtager aldrig noget. Kan kun kontaktes på mail, som de aldrig besvarer. Min advarsel på deres opslag er også væk !!! Svar. Du har allerederapporteret den.
ANMELDELSER AF MAI FASHION Hold jer langt væk! Jeg havde længe kigget på en lækker sweater ved Mai-Fashion. Jeg bestilte i str. XXL, da jeg godt kan lide det sidder løst. Jeg tjekkede webshoppen grundigt og fandt ingen fejl. Det var der så: Pengene (600 kr) blev trukket næste dag. Varerne kom i dag - 24 dage efter. ANMELDELSER AF FAUNA ENERGI A/S Da jeg kikket på alle de problemer ander har haft melde jeg fra ved Fauna Energi a/s om aften efter de gav en god historie om formiddagen samme dag. men håber på det de har skivet med fortrydelsesretten. Den 20/5 2021 ellers ser i det her. Så håber dette firma har forstået dette. Svar. VIRKSOMHEDER MED DEN BEDSTE BEDØMMELSE I …TRANSLATE THIS PAGE 106 anmeldelser · TrustScore 4.9. Logistikvirksomhed · Flytte- og opbevaringsfirma · Flyttefirma · Lagerfacilitet · Pakhus. Jernholmen 54-56 · 2650 Hvidovre. Atlas Flytteservice. 151 anmeldelser · TrustScore 4.8. Flyttefirma · Flytte- og opbevaringsfirma · Transportservice. Siljangade 3 · 2300 København.Basserne.
ANMELDELSER AF OSTORE SVINDEL af Ostore. Bestilte et par lækre varmesåler med indbygget batteri og fjernbetjening, men har modtaget billige såler med ledning til powerbank. De modtagne kan findes på Wish, og jeg har tidligere købt et par derfra, men da de ikke virkede ordentligt, bestilte jeg de andre hos Ostore. ANMELDELSER AF PRODUCTKEYS DK Er du enig i bedømmelsen af ProductKeys DK? Læs, hvad 1.896 mennesker har skrevet, og del din egen oplevelse. ANMELDELSER AF SINGLES50 Snyd. Da har sendt mig en besked om at jeg skal betale 2476, inden d. 18/3 2021. Tilmeldte mig Singles50 i September for 76 kr om måneden. Og kort efter samme dag, for jeg en besked om at der ville blive trukket 1770 kr, og at efter et halvt år skulle de ha 2300 kr. ANMELDELSER AF PANELSOG De har falske Trustpilot anmeldelser på deres side. Disse anmeldelser indeholder underlige sætninger og ord som ingen bruger. Sætninger som : 'Det farverige website er medrivende' -. 'spændende og varierede præsentationer af websites'. 'Jeg sætter pris på både tjenestens indsats ogDK.TRUSTPILOT.COM
Object moved to here. ANMELDELSER AF FLYTTEFIRMA24 Kære flyttefirma24. Min oplevelse har været fantastisk. Mange store flyttekasser og møbler blev flyttet uden problematik, som jeg ikke kunne gøre selv. De stærke mænd kunne klare det. De var super hurtige og effektive. Flere gange har jeg skulle flytte, men denoplevelse jeg fik
ANMELDELSER AF XY FIND IT Slut dig til de 359 personer, der allerede har anmeldt XY Find It. Din oplevelse kan hjælpe andre til at træffe velinformeredekøbsbeslutninger.
For virksomheder
Kategorier
Blog Log ind
Kategorier Blog Log indFor virksomheder
Det ser ud til, at du befinder dig i Canada. Gå til Trustpilotscanadiske website
BAG HVER ANMELDELSE ER EN OPLEVELSE DER BETYDER NOGET Læs anmeldelser. Skriv anmeldelser. Find virksomheder.Søg
VIRKSOMHEDER OPDELT EFTER KATEGORIERBanker
Rejse-forsikring
Bil-forhandler
Møbel-forretning
Smykke-forretning
Flere
VIRKSOMHEDER OPDELT EFTER KATEGORIERBanker
Rejse-forsikring
Bil-forhandler
Møbel-forretning
Smykke-forretning
Flere
SENESTE ANMELDELSER
CYRUS har anmeldt Outnorth "RIGTIG GOD SERVICE..." Kasper har anmeldt Virtual Manager "Som en loyal bruger, der har spillet siden 2008 og betalt for at have licens i alle de år, besluttede jeg mig for i 2016 at stoppe med at spille. Jeg fik en ny ..." T. Svart har anmeldt Netpriser "Tja, må tilslutte mig de dårlige anmeldelser og den særdeles mangelfulde og mest ligeglade support. Telefonsupport er aldrig tilgængeligt. Herunder er den ful..." Mulla Seyit har anmeldt Vova "Hvad Betyder. BEARBEJDE" Bjørn Skougaard har anmeldt Hungry "Langsom levering=lunken mad" Frank Berger har anmeldt e-conomic "Bruger på 2 år. Start aldrig op i dette program. jeg har kæmpet igennem med revisor og hjælp og nej. det har været det dyreste bekendtskab i min virksomhed. Fej..." Lisbeth Glud har anmeldt Salling "Fantastisk gode tilbud på noget jeg ønskede mig var nemt at finde, købe og få leveret på webshoppen. Dejligt det kan lade sig gøre når man ikke har kræfter til ..." Malene Hedemann Løvbjerg haranmeldt Home-Tex
"Gode priser, hurtig levering" Johnny Larsen har anmeldt Mistore "Hurtigt og effektivt leveret" Anne Toft har anmeldtTroelsgaardfitness
"Jeg har længe haft ønsket om en personlig træner, men har indtil Sanne kom “på markedet” ikke kunne finde det rette match - Da Sanne dukkede op var jeg ikke i t..." Sascha Ali har anmeldt TeamMathilde
"Helt igennem fantastisk forløb! Det bedste jeg nogensinde har gjort for mig selv😍 Mathilde lytter til mig og mine ønsker, som den individuelle klient, hun har ..." Andreas Skov har anmeldt GLSDenmark
"Vælger altid GLS hvis jeg kan" Dennis Willesen har anmeldt dao "Hurtig levering dag til dag ;=)" Shafqat Riaz har anmeldt GadgetAcademy
"Min datter har deltaget i forløbet hos Gadhetacademy og hun var vild begejstret og glad. Normalt er hun ikke så let at få ud af sengen om morgen, men de dage h..." Ricky V Jensen har anmeldt Elektronik Lavpris Aps "Elektronik Lavpris Asp er en super god butik at handle servicen er i top sender varen hurtig. Postnord levere varen næste dag både til hjemme og pakkeboks. Dao ..." Bente Dahlmann har anmeldt Hiper "Super feedback fik løst mit problem" Jeanette Hansen har anmeldt Skobox "Nemt at bestille og hurtig levering." Maj-Brit Møller har anmeldtKonditorBager A/S
"Jeg bestilte online, 2 dage før jeg skulle hente min bestilling. Jeg bestilte 20 almindelige theboller. Da jeg hentede dem, og kom ud til min søn, der holdt fød..." Laila Jakobsen har anmeldt HappyLegeland
"Jeg har en søn der savner jeres legeland (Herlev) Men synes der på jeres Facebook, hjemmeside har været dårlig info omkring hvad der sker med HAPPYLEGELAND (He..." Karen Rasmussen har anmeldt POWER "Der var ikke noget at sætte fingre på" Marianne Hvass Schmidt har anmeldtGpris
"Alt fungerede fint - hurtig ekspedition" Jasmin Bonne Guldberg har anmeldt Wheelster - brugte hjul til skarpe priser "Super nemt og hurtigt. Man bliver fulgt hele vejen. Jakob fra Wheelster var til at få fat på alle ugens dage, og han sørgede for, at man var godt informeret hel..." Cæcilie Sørensen har anmeldtJespers Planteskole
"Rigtigt godt udvalg af planter, der ikke kan opstøvet andre steder. God service på planter, der så ikke kunne leveres med aftalt erstattet af lignende sorter og..." My-Mathilde Bruun har anmeldt KunDet Bedste
"Super god service og hurtig levering :)" meilby jensen har anmeldt SuperDæk Service
"Super hurtig service og meget hjælpsomme" Charlotte Sten Jacobsen har anmeldtGuldkebab
"Første og sidste gang vi spiser en kebab her. Maden kom få minutter efter, vi havde bestilt, og den var så kold/lunken, at den næppe var frisklavet. Fyldet var ..." Pia C. Rasmussen har anmeldtAv-Cables.dk
"Jeg elsker at handle hos AV-Cables. Kan ikke lade være med at tro at de arbejder i døgndrift. Jeg bestiller noget og få timer senere (hvis der endda går så læng..." Amy Sehested Birn har anmeldtaimshop.dk
"Super hjemmeside og altid hurtig levering" Gerda Bertelsen Sørensen har anmeldt HC Farver A/S "Godt og hurtig handler gerne hos jer igen" Betina Nielsen har anmeldt Wanapix "Bestilte en farsdags gave den 29 maj, der stod skrevet den ville være fremme på 3 - 5 hverdage .... Vi venter stadig .... Jeg håber den er pæn når den kommer fr..." Ib Hertzum har anmeldt Undo: Fremtidens forsikring "Tilbud, testkørsel og oprettelse af forsikring hos UNDO er noget af det letteste man kan forestille sig. Desuden gav det en besparelse på bilforsikringen på ca...." Nick Thøger har anmeldt Ditur.dk "Jeg synes det kon hurtigt og det er et godt ur" Danni Sinding har anmeldt STARK "Det var god service. Det er det altid i hillerød" Ann Stochholm Nielsen har anmeldtOdd Molly
"Jeg har altid kun haft positive oplevelser med at handle hos oddmolly.com. Hurtig afsendelse og hurtigt ekspedition af returvarer! Lækre og unikke produkter og ..." Annabell Nicoline Barresø Rose har anmeldt magnetiskevipper.dk "Magnetiske vipper? Der er intet magnetisk i det. Jeg har gjort som det stod man skulle og det virker ikke! Vipperne sidder slet ikke fast, værste køb jeg har gj..." Saabye M har anmeldt Barberklingen "Fine blade til prisen. Dejligt nemt de kommer i postkassen." Mette Jensen har anmeldteventyrsport.dk
"Fantastisk service og lynhurtig levering. Og fornuftige priser!" Heidi Gulbæk Nielsen har anmeldtFårupsommerland
"En god dag i parken, MEN i 23 graders varme, tusindvis af mennesker som alle er tørstig og sultne, har i kun 1 medarbejder i hver forretning, det er under alt k..." Joakim Larsen har anmeldtPosterland
"Simpelthen den bedste butik indenfor rammer og plakater. God service i butikken og et bredt sortiment. Jeg nyder at gøre forretning hosposterland!"
Hans J. Poulsen har anmeldtLegeakademiet.dk
"Ekstrem hurtig levering! To ordrer, begge leveret på under 24 timer.Flot"
Hanne Qvortrup har anmeldtLightInTheBox
"flotte varer til gode priser - og så kommer varerne ovenikøbethurtigt frem"
Anette har anmeldt Deal.dk "Havde skrevet forkert mail adresse, og i løbet af få timer, efter at have skrevet til jer, fik jeg mit bevis. Er yderst tilfreds medservicen."
Jørgen har anmeldt Boozt.com "Varerne var i orden og rimelig hurtig ekspedition. Kun 4 stjerner fordi online returfunktion ikke virkede. Men det gik via manuelformular."
Thomas Akhøj Ibsen har anmeldt Din Hvidevare Service ApS. "Jeg bestilte, de kom og de fixede. Alt godt igen:-) Simpelt, nemt ogpræcist."
Louise Wils har anmeldt Luxplus.dk "Fantastisk firma med mange lækre produkter i alle prisklasser oghurtig levering"
ANNE MARIE MONRATH har anmeldt JalaHelsekost
"Altid god og hurtig service. Har lige haft en dårlig oplevelse et andet sted, så tænkte jeg på jer. Derfor denne anmeldelse." Habill har anmeldt Capida.dk "fint nok. en vare manglede i pakken jeg bestilte, men det fik man hurtigt ordnet over kundeservice. nice work"Toke har anmeldt
Billig-arbejdstøj.dk "Det var endnu en god oplevelse og fragtpriserne er kommer ned på almindeligt niveau👍" Stig Nyman har anmeldt YouSee "Fejl på fejl på fejl på fejl på fejl..... Det kalder jeg IKKE "god service" ........." Bettina Falk har anmeldtCopenhellshop
"Jeg har for over en uge siden sendt en mail til Copenhell Shop. Stadig intet svar. Meget uprofessionelt."TILLID FREMFOR ALT
Læs Trustpilot Transparency Report, og find ud af, hvordan vi sikrer vores platforms integritet.Læs den her
BLIV HØRT
Trustpilot er gratis og åben for alle virksomheder og forbrugere verden over. Når du deler dine oplevelser, hjælper du andre forbrugere med at træffe bedre valg og virksomheder med at forbedresig.
Vores formål
JERES OPLEVELSER
HVER ANMELDELSE RUMMER EN PERSONLIG OPLEVELSE "De fiksede min mobil, men jeg kan stadig ikke få en date påTinder."
Max anmeldte Re-Tech "Den første fødselsdagsgave, min kone ikke ville bytte." Robert anmeldte Songfinch "Glæder mig til at forvandle min lejlighed til en lille jungle :)" Marjori anmeldte PatchVÆLG LAND
* Danmark
* Danmark
* Österreich
* Schweiz
* Deutschland
* Australia
* Canada
* United Kingdom
* Ireland
* New Zealand
* United States
* España
* Suomi
* BelgiqueBelgië
* France
* Italia
* 日本
* Norge
* Nederland
* Polska
* Brasil
* Portugal
* Россия
* Sverige
OM OS
* Om os
* Jobs
* Kontakt os
* Blog
* Transparency Report* Presse
* For investorer
COMMUNITY
* Tillid til anmeldelser* Supportcenter
* Log ind
* Tilmeld dig
* Chrome App
VIRKSOMHEDER
* Trustpilot Business* Løsninger
* Pakker og priser
* Login for virksomheder * Blog for virksomhederFØLG OS PÅ
*
*
*
*
*
* Juridiske dokumenter* Persondatapolitik
* Vilkår og betingelser * Retningslinjer for brugere* Systemstatus
* Cookie-indstillinger * Modern Slavery Statement 2021 Trustpilot A/S. Alle rettigheder forbeholdes. ADMINISTRÉR DINE COOKIE-INDSTILLINGER Cookies er små tekstfiler, som de websites, du besøger, placerer på din enhed. Filerne indeholder oplysninger om dig, dine indstillinger eller din enhed. Oplysningerne kan som regel ikke bruges til at identificere dig, men de kan forbedre din oplevelse på vores website. Da vi respekterer dine privatlivsrettigheder, kan du fravælge specifikke cookies – det kan dog påvirke din oplevelse og udvalget af tilgængelige services.Flere oplysninger
Acceptér
alle
NØDVENDIGE COOKIES
Obligatorisk
Disse cookies er nødvendige for, at du kan bruge vores website og funktioner, såsom at foretage dine privatlivsindstillinger, logge ind eller udfylde formularer (og derfor kan du ikke fravælge dem). Detaljerede oplysningerSTATISTIKCOOKIES
Statistikcookies
Vi bruger disse cookies til at registrere antal besøg og klik på vores website, samt hvor trafikken kommer fra, så vi kan måle og forbedre vores websites performance. Detaljerede oplysningerFUNKTIONSCOOKIES
Funktionscookies
Disse cookies gør det muligt for et website at huske dine personlige indstillinger (f.eks. dit foretrukne sprog) og sikrer, at alle vores services virker som de skal. Disse cookies placeres enten af os eller en tredjepartsleverandør, vi samarbejder med. Detaljerede oplysninger MARKEDSFØRINGSCOOKIES Markedsføringscookies Disse cookies tracker din aktivitet online, så vores markedsføringspartnere kan målrette deres annoncer bedre eller begrænse, hvor mange gange du ser en annonce, baseret på din browsingadfærd og internetenhed. Detaljerede oplysninger BACK BUTTON PERFORMANCE COOKIES Vendor Search Search IconFilter Icon
Clear
checkbox label labelApply Cancel
Consent Leg.Interest checkbox label label checkbox label label checkbox label label*
33ACROSS
HOST DESCRIPTION
VIEW COOKIES
*
Name
cookie name
Gem mine indstillingerVI BRUGER COOKIES
Vi bruger cookies til at vise dig relevant indhold og annoncer, levere SoMe-funktioner og analysere vores trafik. Vi deler også oplysninger om din brug af vores site med vores samarbejdspartnere inden for de sociale medier, markedsføring og analyser. Du kan altid tilgå og ændre dine cookie-indstillinger i sidefoden på websitet. Cookie-indstillinger ForståetDetails
Copyright © 2023 ArchiveBay.com. All rights reserved. Terms of Use | Privacy Policy | DMCA | 2021 | Feedback | Advertising | RSS 2.0